Shifdelete nasıl para kazanıyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lgsever

Profesör
Yasaklı
Reklamlardan, sadece Adsense değil mesela Turkcell, ünlü bir teknoloji şirketi örneğin Teknosa veya MediaMarkt işte bunlar haftalık 300 x 250 ölçeğinde siteye reklam veriyor sadece 1 kampanya için ve bayağı para dönüyor. Bunların yanında Hepsi Burada ve başka reklam kodlarıyla reklam alımları.

Sitenin yüksek hit alması ve reklamların o ölçü de tıklanıp para kazandırması da ayrı bir kazanç kapısı. Reklamlardan başka kazanç kapısı var mı bilmiyorum fakat o kadar kişinin maaşının aylık ödenmesi, vergisi, kirası, giderler bayağı tutacağından ek bir gelirin de olması gerekiyor. Bunlar şirket politikası gereğince pek açıklanmaz ama siteye baktığında Hit'e göre kazanç bayağı oluyor bilgisini görebilirsin.
Video içerisinde bahsettikleri firmalar onlardan reklam almaları falan sen sadece ürün tanıttıklarını mı zannediyorsun konuşmalarını dikkatli dinle bazı videolarda hepsinde değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben sponzorum. Varmı bir diyeceğiniz.
Abi bizede el atsan

---- Mesajlar birleştirildi ----

:D sen hakkı abinin arabasını gördünmü :D ve telefonlar falan o kadar ıpad ne biliyim o kadar şeyi nasıl alıyorlar düşünmedinmi :D
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış fazla kurcalama işte adam zamanında güzel bir projeyi hayata geçirmiş şimdide emeğinin karşılığını alıyor.Ona ofisindeki ve forumdaki bütün çalışanlarına hayatlarında başarılar ve işlerinde kolaylıklar diliyorum.

Son düzenleme:
Bu sorunun cevabını kendi kendine sorarak verebilirsin aslında biraz hayal et en kötü önüne bir kağıt bir kalem al ve Hakkı ALKAN olduğunu düşün ;)

3TH3M

Üyecik
Gençler Siz Bunu Düşüneceğinize Bence Ya Para İçin Yapmıyorsanız SDN de İyi vakit geçirerek SDN ye ve İçindeki Üyelere Yararınız Olsun. Para İçin yapacaksanız. YouTube Kanalı Açın Sosyal Medya Hesapları Açın Web Site Ya da Blog Açın. Reklam Alın Reklam Verin Tanıtım Yapın. Farklı Farklı Kuruş Kazanacağınıza Birikim Katıp Kendinize bunları Biriktirin Uzmanlık Alanınıza Göre Sonra Profesyonel işe girersiniz :) Benden Bu kadar Allah'a Emanet Olun...

mesut çevik bir canlı yayında büyük şirketler (teknosa,mediamarkt) olmasa eve ekmek götüremeyiz gibi bir şeyler demişti.ek olarak şöyle bir şeyde demişti ürünlerini incelemesi için para veren firmaların verdiği paranın çok çok az olduğunu söylemişti.

lgsever

Profesör
Yasaklı
mesut çevik bir canlı yayında büyük şirketler (teknosa,mediamarkt) olmasa eve ekmek götüremeyiz gibi bir şeyler demişti.ek olarak şöyle bir şeyde demişti ürünlerini incelemesi için para veren firmaların verdiği paranın çok çok az olduğunu söylemişti.
Reklam yaparlarsa (gizli) alırlar ama

Bende inceleme videolarından elde ettikleri kazancı merak ediyorum.

Ürünün iyi ve kötü yanlarının anlatıldığı videolar için üretici firmalardan neler alınıyor? Burdan açıklayabilen çıkar mı dersiniz?

Daha çok kazansınlar, kaliteli hizmetleri daim olsun inş. Bizde en büyük problem, içerik üreticilerinin zor para kazanması. Reklam gelirleri düşük, çünkü reklam veren yok. Tek gelir kapısı da bu.

stat counter