SDN'de kaç kişi sigara içiyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SDN'de kaç kişi sigara içiyor?

• Kullanılan toplam oy
    41

İçenlere neden hakaret ediliyor? Burada bu tür konuşmalar açılsın diye anket yapmadım. Sadece forumdaki içen içmeyen oranı olarak güzel bir istatistik olabilir diye düşündüm. Bu bakımdan @Elbruz46 arkadaşın sözü ve az buçuk aşağılayıcı söylemi hoş değil. Üslûba dikkat edelim. İçen içer, içmeyen içmez, kime ne? Kimse kimseye karşı sorumlu değil. Birbirimize karşı saygılı olalım.
İyide bu durumu sigara içenlerde farkında. Büyük ihtimal samimiyetin olan insanlara bu cümleyi söylediğindede kendilerininde bu durumu farkında olduğunu ama bırakamadıklarını söyleyeceklerdir. Dediğim gibi sigara içenler o şeyi hobi olarak içmiyor.

Anne-baba sigara içiyorsa çocuklar da yatkın oluyor. O yüzden bence kendine acımayan çocuğuna acısın.
Hayır alakası yok. Ebeveynlerim içiyor (babam 4 sene önce bıraktı) ama ben daha ağzıma bile sürmedim. Aksine birçok annesi babası içmeyen arkadaşlarımın kendileri içiyor.

o zaman tıp bilimine göre düzenli tüketilen tek kadeh şarap bile alkolik olmak demek yanlış...

lgsever

Profesör
Toplumun delirttiği bir malım.
Birincisi suçlayacak kişi ya da neden bulmak çok kolaydır.Bu yönetim, iş arkadaşın veya ebeveynlerinin küçükken sana olan tutumu olabilir. Ama bunlar senin sorumlu olmadığını ispatlamaz.

Konu sigara içenlerin kategorize edilmesi.
Evet, bahsedilen kişiler banane ya açık havadayım sağımdaki solumdaki çocuk bebek yaşlı farketmez etrafımda kim varsa beni ilgilendirmez onlarda yanıma gelmeseymiş (sanki dünya tapulu alanı) diyebilecek kadar ruhsuz olanlar kategorize edilsin daha fazlası yapılsın.Ama kendi kendine zıkkımlanabilir bana bir zararı yok.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Ben kullanıyorum günde 1 paket gidiyor. Bir ara bırakmıştım geri başladım. Elektrosigara + bant denedim olmadı. Şu sıralar niyetim var bırakmak için bakalım ne yapacağız.

lgsever

Profesör
Ben kullanıyorum günde 1 paket gidiyor. Bir ara bırakmıştım geri başladım. Elektrosigara + bant denedim olmadı. Şu sıralar niyetim var bırakmak için bakalım ne yapacağız.
Nikotin sakızı denedin mi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

lgsever ve elbruz aynı kişi mi?
Erken seçim bölümündeki yazılar duruyorsa anlayabilirsin.Aynı kişi değiliz.

Son düzenleme:
Anne ve babam içiyor. Allah'a şükür ben içmiyorum. Hayattaki en büyük dileklerimden biri sigarayı bırakmaları..

stat counter