SDN İngilizce Öğreniyoruz Grubu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

erenberk

Reis
Onursal Üye
Gruba katılmak isteyen var mı? Sınıflara yeni öğrenci alımı yapabiliriz :)

[HR][/HR]
Bu arada grup üyeleri sizleri böyle etiketliyorum her yeni konuda ama umarım sadece beğenip konuyu okumadan, videoları izlemeden kapatmıyorsunuzdur. Daha sonra sınav yapabilirim ona göre :devil: Bir de etiketlemeleri istemeyen varsa özel mesaj ile bana ulaşıp söyleyebilir.
Redbull64 trnc dirent ua23ua angel75 antimatter erjan shadowknight MxL uma350 TakeRisks muratwes cobra11 hayalli deatmania ilteris07 mr_rain by efsane rtgrlndr meba1905 battles IuTKuI E32KERNEL CuMaAli hackerfurkan fsmehmet eSa muratgurcemal 10can Lateralis mustang feafert ChevChelios Serkan2005 emrah08 afacanmeto yakamoz84 PöH19 tolga.ua vrs andromedya muhammedyakup nefer58 tehnaz FurkanYaman OğuzHan09 way_be dadaist neons41 Mert Ahmet XXXX37 cheleby bastet yavuz_4106 mseyitsahin spears sinovax k3kin Piyonist daylight61 chivalrous aquess1999 mapii Liweru mehmet0321

goodolddays

Адыгэ
Hi everyone,
Please add me to group. I can help you and share new things on group.
That's all for now. see you

KaptaPrism

Asistan
I want to join,too!

Maybe I can help you guys.Don't forget to tag me.

melowayne15

Üyecik
Hocam eklersen sevinirim.Ben bir konu açmıştım bana yardımcı olabilir misiniz ?

Rosetta Stone 1 den 5 e kadar incilizce eğitim setinin torrentini arıyorum fakat baya farklı boyutlarda hangisi bilmiyorum.

Bana yardımcı olabilir misiniz bu konuda ?

ByMakroad

Asistan
Bende katılmak istiyorum hazırlık öğrencisiyim ama nasıl olacağını tam olarak anlamadım nasıl geliştireceğiz ingilizcemizi

erenberk

Reis
Onursal Üye
Bende katılmak istiyorum hazırlık öğrencisiyim ama nasıl olacağını tam olarak anlamadım nasıl geliştireceğiz ingilizcemizi
Açtığım öğretici konularda gruptaki herkesi etiketliyorum. Bu sayede yeni şeyler öğrenebilirsiniz :)

@erenberk hocam ingiliz dili-edebiyatı filan mı okuyosunuz?
Hayır aslında mühendislik okuyorum ama İngilizceyi seviyorum. Hazırlık hocalarım gerçekten çok iyilerdi, hepsinin emeği büyük. Onlar bana sevdirdi ben de sevmeye devam ettim. :)

erenkaragul

Asistan
banada ogretin ya su yasıma geldim hala bilmiyorm yani kelime bilgim var ama cümle kuramıyorm bi türlü cozemedim valla kursa gidicem bu gidisle

Snipertr

Profesör
erenberk guzel kardesim sevgili hocam :) beni de ekle listeye. ortaokulda ogrenmistim unuttum hemen hepsini. bundan sonraki konularinda beni de etiketle. takip ederim muhakkak. ve emeklerine de tesekkur ederim. hayir duayida eksik etmeyiz senden

Empatik

Profesör
erenberk abi Madem burada ingilizce öğretiyorsun :D Senden bir iki cümleyi çevirmemde yardım etmeni isteyebilir miyim ? Burada hem başkaları da öğrenir Cümlerler çok basi oalracak ? :D

KaptaPrism

Asistan
Bende yardım edebilirim.Siz bana da gönderin :drool: Belki bende yardım edebilirim.

stat counter