SDN Amatör Fotoğrafçılar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Koca Adam

Profesör

aslında bu konunun daha canlı olması gerektiğini düşünüyorum... nerede fotoğraf aşıkları? neredeeee???

Koca Adam

Profesör

büyük bir zorlukla kendi gözümü çektim :D exif bilgisini Snipertr için verdim gitti...

Snipertr

Profesör
Zahmet etmişsin. Foto bulanık. Netlemeyi nereye yaptın diye sorsam, nerden bileceksin. :)

Koca Adam

Profesör
Zahmet etmişsin. Foto bulanık. Netlemeyi nereye yaptın diye sorsam, nerden bileceksin. :)
bulanıklık sorununu çözemedim gitti zaten ama durum biraz farklı... makineyi gözüme sokmama ramak kaldıydı :) o kadar denemeden sonra yakaladığım fotodaki ışığı en aza indirgeyip paylaşayım dedim o da bana noise olarak geri göndü ama kompakt bir makine ve bir acemiden daha fazlasını beklemem ben :clover::helpsmilie:

Snipertr

Profesör
bulanıklık sorununu çözemedim gitti zaten ama durum biraz farklı... makineyi gözüme sokmama ramak kaldıydı :) o kadar denemeden sonra yakaladığım fotodaki ışığı en aza indirgeyip paylaşayım dedim o da bana noise olarak geri göndü ama kompakt bir makine ve bir acemiden daha fazlasını beklemem ben :clover::helpsmilie:
Ben senden daha acemiyim :) Makinenin minimum netleme mesafesini öğren. Belki de o mesafeden netleme yapamıyordur.

Snipertr

Profesör
Resmi beğenecektim ama sanırım sana ait değil. Belki amatör de değil?

stat counter