Samsung S8 Mi İphone 7 mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangisi (Samsung s8 , İphone 7)

• Kullanılan toplam oy
    41

umutdgnn35

Üyecik
Arkadaşlar telefon alacağım fakat çok kararsız kaldım gönlüm s8 tarafında ama aklımda iphone 7 de.İphone 7 nin ekranı küçük (eskiden hep büyük telefonlar kullandığım için olabilir) ondan dolayı.Sizce Hangisi daha iyi cevaplarınızı bekliyorum.

Murat Burç

Def<3Öm
İp7den s8e geçip memnun olan @Wazzie Ve
İp7 Plus 256 gbdan s8 plusa geçip mutlu olan @batuhansakalar İ etiketleyeyim onlar görüş belirtir.

Ben tavsiyem s8

Frst22

Üyecik
Kamera, hızlı şarj , kablosuz şarj , 2k ekran, android özgürlüğü, kaliteli kamera vs istiyorsan ve telefonu 3 sene civarı kullanacak isen S8
Şarj süresi umrumda değil temel işlerimi yaparım diyorsan İphone 7 seni 4 sene civarı götürebilir
Benim tercihim S8 olurdu

tolga26esk26

Asistan
Arkadaşlar telefon alacağım fakat çok kararsız kaldım gönlüm s8 tarafında ama aklımda iphone 7 de.İphone 7 nin ekranı küçük (eskiden hep büyük telefonlar kullandığım için olabilir) ondan dolayı.Sizce Hangisi daha iyi cevaplarınızı bekliyorum.
ip8i bekle bence 7 ve s8 fiyatlarını haketmiyorlar zaten s8 ve s7 edge arasında bı fark yok yok illa ıkısının arasndan seçimin olcaksa sabaha kadar ip7 derim diğeri yanından bile geçemez

Burda ilk önce Andoid mi yoksa İos mu buna karar vermen lazım.Her iki telefonda seni pişman etmez.Ben sık telefon değiştirmem en az 3-4 yıl götürsün diyorsan İphone 7 al.

tolga26esk26

Asistan
telefonu elinde yeni kahve fincanı taşır gibi dikkatli kullanacaksan vede sadece 1 sene kullanıp sonra 2000 tlye satacaksan s8i al ve bu arada ileride s8i ip 7 ile takas etmek istersen dalgamı geçıyon sen derler sana ama ip7 alıp baktın senı tatmın etmedi onu verip s8 alır ustede sakal alırsın bunlarıda göz önunde bulundur

umutdgnn35

Üyecik
Ben 2 hafta once s7 aldim ve cok isiniyor ve pili cok hizli bitiyor diye servise verdik ve arizali oldugunu soyleyip paramizi iade ettiler.Bana fazla ısınmayan ve pili yavas biten hangisi oldugunu soylermisiniz bu yuzden s8 dede ayni sorun cikar diye korkuyorum

Murat Burç

Def<3Öm
Arızalı cihaz gelmiş kendiniz söylüyorsunuz .
Ve s8 daha az ısınıyor 10 nm üretim süreci sayesinde
Ben 2 hafta once s7 aldim ve cok isiniyor ve pili cok hizli bitiyor diye servise verdik ve arizali oldugunu soyleyip paramizi iade ettiler.Bana fazla ısınmayan ve pili yavas biten hangisi oldugunu soylermisiniz bu yuzden s8 dede ayni sorun cikar diye korkuyorum

umutdgnn35

Üyecik
Iphone 7 icin ise ekran kucuk ve muzik dinlerken sarja dakamama gibi sorunlar oldugu icin tereddütde kaldim iphone 7plus ise cok buyuk gibi eni buyuk

Birkan Öztürk

Doçent
Ekran kamera batarya tasarım hızlı şarj kablosuz şarj gibi etmenlerin daha iyi olmasını istiyorsanız S8 fakat işte sattığımda değeri çok düşmesin garantisi ( garanti olayını hiç bilmiyorum Samsung'un ve Apple'ın sadece herkes apple garanti felan diyor ) gibi şeyler istiyorsanız ne bileyim iphone 7
ayrıca her telefon özellikle 2017 nin her telefonu çok rahat temiz bakımda 4 sene götürebilir yani buna inanıyorum ben hala note 4 kullanan arkadaşlarım var ve cayır cayır kullanmaya devam ediyorlar düşünün hani elime aldım bir gram kasma yok şu an s7 edge kullanıyorum ve temiz kullanmaya özen gösteriyorum o yüzden 2 telefonda çok rahat 4 sene götürür hani böyle düşünüp kararınızı veriniz ha birde ben kılıf kullanıcam derseniz ip 7 bir tık daha iyi olabilir çünkü S6 dan beri olan seriler hani narin bana kalırsa ben s7 edge yi masaya vsvs yerlere koyarken tedirgin oluyorum böyle yavaşca felan :D yani ben olsam her türlü S8 alırım :)

kosed

Asistan
Bende s7 edge kullaniyorum bi ara iphone 7 plus almak istedim fakat kullandigim s7 edgeyle karsilastiridigimda cok kaba ve cerceveli duruyor birde mat iphonede boya atiyor lafi cikti ortaya malumunuz iphone 5 gibi olursa 3.500 tl lik telefon vazgectim iphoneden. Yenilenen note 7 turkiyede satisa cikarsa alacagim veya note 8 i alacagim.

kadirirdem

Dekan
Tabii ki s8.

kadirirdem

Dekan
Tabii ki s8.

Tys23

Dekan
İphone 8'i bekle
--- Gönderi Güncellendi ---
İphone 8'i bekle

stat counter