Samsung s4 ekran döndürme çalışmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mobilman

Üyecik
Telefonumun ekran döndürmesi çalışmıyor bir dosya varmış herhalde system klasörünün içinde onu silmiş olabilirmişim ama telefonu sıfırlamıştım bir kere o zaman yüklenmesi lazım diye düşünüyorum sensör mü bozuk ki acaba teşekkürler

mobilman

Üyecik
Hayır hocam. Ben ister inanın ister inanmayın asla Android sistem klasörüne girmedim.
Hocam bende hiç girmedim alalı 2 ay ya oldu ya olmadı arkadaşın kardeşinden almıştım o da kurcalamış heralde biraz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende hiç girmedim alalı 2 ay ya oldu ya olmadı arkadaşın kardeşinden almıştım o da kurcalamış heralde biraz
Önerebeliceğiniz bir çözüm yolu var mı

Melih Beyefendi

Asistan
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerebeliceğiniz bir çözüm yolu var mı
Hocam yeni 1 yazılım gerekir. Telefon sürümü 4.2 KitKat ise 5.0 lolipop güncellenir. Eğer 5.0 lolipop ise bir fikrim yok.

mobilman

Üyecik
Hocam yeni 1 yazılım gerekir. Telefon sürümü 4.2 KitKat ise 5.0 lolipop güncellenir. Eğer 5.0 lolipop ise bir fikrim yok.
Hocam sürüm son 5.0.1 sürümü oyunlarda falan hani telefonu sağa sola doğru çevirince mesela arabaysa sağa çevirdiğinde sağa gider ya bende o da yok

stat counter