Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mydeli

Asistan
Ben bu cihazı almaktan vazgeçtim 3600 3700 tl para vericem ekran süresi 4 saar bile değil en azından mate20 lite alırım bundan 1300 lira daha ucuz en azından 7 8 saat ekran süresi var çok rahat
S9 u o cihazla kiyaslamak bile yanlis bende s9+ var en az 6 saat aliyordum pieden sonra 4.5 saat oldu buyuk android guncellemelerinde normal ocak subat guncellemelerinde eskisindende iyi olacakdir akilli batarya ozelligide geldi cunku tabi siz bilirsinz ama mate20 lite s9 un rakibi degl

BenjaminF

Asistan
S9 u o cihazla kiyaslamak bile yanlis bende s9+ var en az 6 saat aliyordum pieden sonra 4.5 saat oldu buyuk android guncellemelerinde normal ocak subat guncellemelerinde eskisindende iyi olacakdir akilli batarya ozelligide geldi cunku tabi siz bilirsinz ama mate20 lite s9 un rakibi degl
Tabi ki değil ben sadece sarj süresini kıyasladım

mydeli

Asistan
S9plus icin bir turlu edge ekrani kapatmayan bir kilif bulamadim ve ekran korumasi icinde siz neler kullaniyorsunuz ekran ve kilif icin onerileriniz varmi

Special Forces

Profesör
Hocam o urunu bende dusundum yorumlara baktm 2 3 ay icinde kenarlardan kalkma ve tirnak izi birakiyormus sizdede oyle sorun varmi
Hayır net 6 ay dayanıyor kalkma sorunu yaşamazsın sadece peçete havlu ile silmeye çalışma cihazın ekranını ancak o zaman atma yapıyor.
Benim tırnaklarım uzundur genelde ama ekranda tırnak izim pek kalmadı doğruyu söylemek gerekirse :)

mydeli

Asistan
Hayır net 6 ay dayanıyor kalkma sorunu yaşamazsın sadece peçete havlu ile silmeye çalışma cihazın ekranını ancak o zaman atma yapıyor.
Benim tırnaklarım uzundur genelde ama ekranda tırnak izim pek kalmadı doğruyu söylemek gerekirse :)
Ozaman kilif olarak spigen liquid cristal ve ekrana sizin onerdiginizi internetten alayim sagolun :)

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Beyler ben onceden ekranda 4 5 uygulama kullanabiliyordum ayarları sıfırladım güncelleme de gelmişti guncelleme yaptim piu mu pie mi ne sacmaliksa o surume simdi ayarlarda bulamiyorum nasil acacagim

adec1c

Üyecik
Beyler ben onceden ekranda 4 5 uygulama kullanabiliyordum ayarları sıfırladım güncelleme de gelmişti guncelleme yaptim piu mu pie mi ne sacmaliksa o surume simdi ayarlarda bulamiyorum nasil acacagim
Uygulamaları yukarı doğru kaydirdigina simgenin üstüne elini basılı tut seçenekler çıkıyor oradan yapabilirsin

mydeli

Asistan

Oknerkc

Üyecik
Arkadaşlar 3 -4 kılıf ve kırılmaz cam denemem sonucunda son olarak bulduğum ve çok memnun kaldığım ürün samsung galaxy s9 plus kılıf thin fit 360 black kesinlikle tafsiye ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Marka spigen

Son düzenleme:

Special Forces

Profesör
Arkadaşlar 3 -4 kılıf ve kırılmaz cam denemem sonucunda son olarak bulduğum ve çok memnun kaldığım ürün samsung galaxy s9 plus kılıf thin fit 360 black kesinlikle tafsiye ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Marka spigen
Evet thin fit 360 oldukça güzel ama ben beğenmedim, kapalı kutu gibi oluyor ve nadiren de olsa sorun yaşatabiliyor.
Geç algılama gibi sorunlarla karşılaşmamak için, Hassasiyeti arttırmanız gerekiyor :)

stat counter