Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Special Forces

Profesör
Cok teşekkür ederim Emre Yonat.Daha önce uzun yıllar iphone kullandım.Samsung s9 nisandan buyana kullanıyorum.Hep kendi telefonumda sorun olduğunu düşündüm;) çünkü ilk aldiğimda telefonda aşırı ısınma vardı,şikâyet ettim yenisini vermişlerdi.Bundada bu yüzden sorun var diye düşündüm.Tekrar teşekkür ederim..
Rica ederim, İyi formlar dilerim.

Son düzenleme:

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Arkadaşlar selam ben telefon almayı planlıyorum s9 güzel gözüktü gözüme s9 mu almalıyım yoksa iphone 7 mi şuan iphone se kullanıyorum iphonun peformansını seviyorum. Ama samsungla da bir problemim yok o yüzden hangisini almalıyım ? Yanlış anlaşılmasın fanboy olarak değilde dürüstçe cevaplarsanız sevinirim pil tüketimi falan nasıl ?
Kesinlikle S9+ Iphone 4 ten beridir iphone kullanirim. En son 7 plus kullandim S9+ a gecis yaptim. Ve cok menmunum ara ara uygulama durduruldu vermese iyi tabi appleda alistik cihaza yuklenmeyi bunda yapinca uygulamadan atiyor

mydeli

Asistan
Kesinlikle S9+ Iphone 4 ten beridir iphone kullanirim. En son 7 plus kullandim S9+ a gecis yaptim. Ve cok menmunum ara ara uygulama durduruldu vermese iyi tabi appleda alistik cihaza yuklenmeyi bunda yapinca uygulamadan atiyor
Hocam ben Mayisda aldim hic oyle bir hata almadim he bundan once note4 kullaniyodum onda ara ara oluyordu ama s9+ da hic uygulamadan atmadi beni

---- Mesajlar birleştirildi ----

Batarya olarak nasıl
Full mobil veride 5-5 bucuk saat wifide 6-6 bucuk saat ekran suresi aliyorum

Son düzenleme:

Special Forces

Profesör
Hocam ben Mayisda aldim hic oyle bir hata almadim he bundan once note4 kullaniyodum onda ara ara oluyordu ama s9+ da hic uygulamadan atmadi beni

---- Mesajlar birleştirildi ----

Full mobil veride 5-5 bucuk saat wifide 6-6 bucuk saat ekran suresi aliyorum
İphone 8 Plus ve Note 4 cihazımı satıp S9+ aldım, Bende arkadaşın saydığı uygulamadan atma sorununu yaşamadım, artı mobil veride 6 saat ekran süresi ve wifi de 8 saat 33 dakika ve 7 saat 33 dakika ekran süresi aldım.

mydeli

Asistan
Batarya olarak nasıl
Full mobil veride 5-5 bucuk saat wifide 6-6 bucum s
İphone 8 Plus ve Note 4 cihazımı satıp S9+ aldım, Bende arkadaşın saydığı uygulamadan atma sorununu yaşamadım, artı mobil veride 6 saat ekran süresi ve wifi de 8 saat 33 dakika ve 7 saat 33 dakika ekran süresi aldım.
Hocam o sureli normal kullanimda ben almiyorum ama ornegin film izlerseniz veya video izlerseni ozaman 7 8 saatleri goruyor yoksa normal kullanimda hic 6 6 bucuk saat uzerini gormedim konu disi ama şu android 9.0 gelsede rahatlasak hergun haber varmi diye kontrol ediyorum bize gelmesi yine subati bulur ama.olsun :)

Special Forces

Profesör
Bir siz bu kadar atıyorsun diğerleri 3-4 saat genelde neden öyle acaba
Hocam sen önce Türkçe konuşmayı öğren sonra gel bana derdini anlat, ve bir diğer konu 3-4 saat almalarının da bir nedeni var bunu hala anlamadıysanız da sorun bende değil gün aşarı ekran açık oluyor sürekli bir şeylerle uğraşıyorum ki 8 saate varan ekran süresi alıyorum.
Bu arada benimle alıp veremediğiniz nedir yani?

RivaBey

Üyecik
Hocam sen önce Türkçe konuşmayı öğren sonra gel bana derdini anlat, ve bir diğer konu 3-4 saat almalarının da bir nedeni var bunu hala anlamadıysanız da sorun bende değil gün aşarı ekran açık oluyor sürekli bir şeylerle uğraşıyorum ki 8 saate varan ekran süresi alıyorum.
Bu arada benimle alıp veremediğiniz nedir yani?
Sizinle ne gibi sorunum olabilir Sorguluyorum sadece alacağım cihazı

mydeli

Asistan
Güncelleniyor şuan bakalım nasıl olmuş, Görsel zeka eklenmiş :)
Hocam bu guncellemede en cok beklentim gorsel zeka ve gece moduydu bende yedeklerimi alip yukleyecegim normalde subat gibi gelmesi bekleniyordu samsung sasirtti:)) hadi hayirli olsun hepimize

stat counter