Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Betulceylan

Üyecik
Merhabalar,daha önce sorduğumu hatırlayamadım.samung s9 kullanıyorum,kamerayla herhangi bir şeyi cekerken o an kamerayı kendime çevirmek istiyorum ama olmuyo.telefonda böyle bi özellik var mi?yokmu?dah önce iph o ne kullanıyordum onda bu sorun yoktu.sizlerin nasıl?çekim yaparken hep aynı yönü çekmek zorunda kalıyorum.sorun benim telefonumdami yoksa genel olarakmi böyle?

abd1907

Asistan
S9 + almayı düşünüyordum da batarya hakkında bir kaç kötü sonucu gördükten sonra çekindim batarya performansı kötü mü? Başka sonuç atabilecek arkadaşlar var mı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhabalar,daha önce sorduğumu hatırlayamadım.samung s9 kullanıyorum,kamerayla herhangi bir şeyi cekerken o an kamerayı kendime çevirmek istiyorum ama olmuyo.telefonda böyle bi özellik var mi?yokmu?dah önce iph o ne kullanıyordum onda bu sorun yoktu.sizlerin nasıl?çekim yaparken hep aynı yönü çekmek zorunda kalıyorum.sorun benim telefonumdami yoksa genel olarakmi böyle?
Sanırım bu dediğinizi İnstagram üzerinde yapmak istiyorsunuz. İnstagram maalesef destek vermiyor sadece iPhone cihazlarda oluyor kamera değiştirme olayı. İnstagram dışında normal kamera uygulaması ile ya da farklı bir uygulamada rahatlıkla yapabilirsiniz istediğinizi.

Son düzenleme:

Drangleic

Profesör
Arkadaşlar ekran süresi bana az geldi sizcede öyle değilmi
Kesinikle az olduğunu düşünüyorum, S8 kullanıyorum min 5 saat maks 8 saat ekran süresi alıyorum genelde 6 saat filan oluyor ama... Bu durum sürekli böyle ise değişim talep et.

Special Forces

Profesör
S9 + almayı düşünüyordum da batarya hakkında bir kaç kötü sonucu gördükten sonra çekindim batarya performansı kötü mü? Başka sonuç atabilecek arkadaşlar var mı?

Sanırım bu dediğinizi İnstagram üzerinde yapmak istiyorsunuz. İnstagram maalesef destek vermiyor sadece iPhone cihazlarda oluyor kamera değiştirme olayı. İnstagram dışında normal kamera uygulaması ile ya da farklı bir uygulamada rahatlıkla yapabilirsiniz istediğinizi.
Samsung Galaxy S9+ batarya oldukça başarılı dün 8 saat 33 dk görmüştüm bugün de 7 saat 33 dk gördüm.
Ve kullanıma göre değişiyor :)

Son düzenleme:

abd1907

Asistan
Samsung Galaxy S9+ batarya oldukça başarılı dün 8 saat 33 dk görmüştüm bugün de 7 saat 33 dk gördüm.
Test edip yazdığınız için teşekkür ederim bence de bir sorun yoktu zaten ama insan alacak olunca endişeleniyor.

Special Forces

Profesör
Test edip yazdığınız için teşekkür ederim bence de bir sorun yoktu zaten ama insan alacak olunca endişeleniyor.
Rica ederim endişenizi anlıyorum, Çünkü cihaz ile alakalı hiç bir bilgisi olmayan insan sayısı oldukça fazla S9+ kullanıyor olmama rağmen bazı arkadaşlar hala yanlış bilgilendirmeler yapabiliyorlar.
Benim amacım S9+ alacak arkadaşlara yardımcı olabilmek, ve elimden geldiğince doğru bilgiler sunmak.
Bu yüzden hep şu sözü söylerim bilinçli kullanıcı sayısı gerçekten çok az...

RivaBey

Üyecik
Ekran kalitesini hangi seviyede tutuyorsunuz ben de almayı düşünüyorum ama bazı sorunları okuyunca vazgeçiyorum iPhone 8 ile arasında kaldım

Betulceylan

Üyecik
Merhaba..hy

Merhaba hayır instagram için sirmuyo

Merhaba..hy

Normal çekim yaparken bi anda kendime çevirmem gerekiyor ama yapamıyorum malesef.fabrika ayarlarına döndüm on rağmen olmadı.kendimi çekiyorsam ve kamerayı çevirmem gerekiyorsa bu hicbir şekilde olmuyor.

Merhaba..hy

Merhaba..hy

Normal çekim yaparken bi anda kendime çevirmem gerekiyor ama yapamıyorum malesef.fabrika ayarlarına döndüm on rağmen olmadı.kendimi çekiyorsam ve kamerayı çevirmem gerekiyorsa bu hicbir şekilde olmuyor.

Son düzenleme:

abd1907

Asistan
Bildiğim kadarıyla ekrana çift dokunmanız gerekiyor ön kameraya dönmesi için.

Betulceylan

Üyecik
Deniyorum ama olmadı malesef.

İnstagram ve snapchatte kamera değiştirebiliyorum sorun yok,am normal çekimde olmuyor.Bunun için servise götürmeliyim? Açıkçası çok sorun değil ama madem telefonun böyle bi özelliği ve ve benim kullanamıyor olmam ilginç.

Son düzenleme:

Lordes Mordo

Üyecik
Arkadaşlar selam ben telefon almayı planlıyorum s9 güzel gözüktü gözüme s9 mu almalıyım yoksa iphone 7 mi şuan iphone se kullanıyorum iphonun peformansını seviyorum. Ama samsungla da bir problemim yok o yüzden hangisini almalıyım ? Yanlış anlaşılmasın fanboy olarak değilde dürüstçe cevaplarsanız sevinirim pil tüketimi falan nasıl ?

Special Forces

Profesör
Deniyorum ama olmadı malesef.

İnstagram ve snapchatte kamera değiştirebiliyorum sorun yok,am normal çekimde olmuyor.Bunun için servise götürmeliyim? Açıkçası çok sorun değil ama madem telefonun böyle bi özelliği ve ve benim kullanamıyor olmam ilginç.
sorun oldugunu düsünmüyorum, ben kendi cihazimda da denedim olmuyor ama iphone Xs Max ile denedigimde oluyor sanirim bu özellik s9 ve s9+ da olmayabilir.

Arkadaşlar selam ben telefon almayı planlıyorum s9 güzel gözüktü gözüme s9 mu almalıyım yoksa iphone 7 mi şuan iphone se kullanıyorum iphonun peformansını seviyorum. Ama samsungla da bir problemim yok o yüzden hangisini almalıyım ? Yanlış anlaşılmasın fanboy olarak değilde dürüstçe cevaplarsanız sevinirim pil tüketimi falan nasıl ?
Alabiliyorsaniz S9+ almanizi tavsiye ederim s9 un pil performansi uzebilir.

Son düzenleme:

Betulceylan

Üyecik
Cok teşekkür ederim Emre Yonat.Daha önce uzun yıllar iphone kullandım.Samsung s9 nisandan buyana kullanıyorum.Hep kendi telefonumda sorun olduğunu düşündüm;) çünkü ilk aldiğimda telefonda aşırı ısınma vardı,şikâyet ettim yenisini vermişlerdi.Bundada bu yüzden sorun var diye düşündüm.Tekrar teşekkür ederim..

stat counter