Samsung galaxy s8 whatsapp donuyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Maras46100

Üyecik
Arkadaşlar cümleten selamin aleykum,Cihazim samsung galaxy s8 cihazi alali 3 ay gibi bir sure oldu.Son 1 haftadir Whatsapp girerken cikarken yada biri ile sohbet ederken aşiri derecede donma ve kasma problemi oluyor.Mesala X ile sohbete tikladigimda yada whatsapp tikladigim zaman 20 sn kadar gecikmeli aciyor ve ayni sekilde durumlari izleyemiyorum bile.Telefonuma 3-4 defa format attim whatsapp hesabimi sildim ve kaldirdim.Uygulamalardan birseyler yaptim netten ama bir turlu sorun cozulmedi.lutfen yardim edin.yardimlariniz icin teşekkürederm simdiden saygilarimla iyi günler.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Whatsapp'ın güncellemelerini bekleyin.
Çözülmezse müşteri hizmetlerini arayın.

Maras46100

Üyecik
Müsteri hizmetlerini aradim,Guncellemeyi beklemekden baska carem yok galiba diger s8 kullanicilarinda boyle bir problem var mi acaba

Tttunahan

Profesör
Telefon kaynaklı bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum bi kaç güncellemeyle çözülür diye düşünüyorum

Maras46100

Üyecik
Arkadaşlar Merhabalar, Dün whatsapim güncellendi ve bana mail gonderdi.Whatsapim duzeldi bunuda ilk defa goruyorum Derleme numarasini.Yalniz hala durumlari izleyemiyorum yine donmalar var.bilgi amacli paylasmak istedim.Ayrica birsey daha sormak.istiyorum burda whatsapin bana mail atarak duzeltilen hatanin ismi ne ? Yapilan islem.ne onu anlamadm?

Ekli dosyalar

stat counter