Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

harun272

Asistan
Teşekkür ederim 🙏
ama apple beklemede şarj yemez hızlı şarj edwemessin omnuda bi iphone xs max ı şarj süresi 2 saati geçer sanırım ben x i 2 saat anca ediyordu 2, bucuk saatte sürebiliyor hiç parasında değilim xs max te alabilirim ama teknoloji olarak geride bana göre

Anlprnc

Üyecik
Bende iphone düşünüyordum fakat note 9 özellik olarak daha üstün geldi

sahinsahiner

Asistan
Arkadaşlar bende şarj çok çabuk bitiyor resimde gördüğünüz gibi neden olabilir yardımıcı olursanız Ekli dosyayı görüntüle 62711sevinirim.
Pubg yi sil ekran süresi 6-7 saatlere belki daha fazla cikar ;) su an note 8 var elimde pubgyi sildim 5,30-7 saat arası ekran alıyorum. Ekran kalitesi en düşükte parlaklık yarıda konum ve always on kapalı

harun272

Asistan
Pubg yi sil ekran süresi 6-7 saatlere belki daha fazla cikar ;) su an note 8 var elimde pubgyi sildim 5,30-7 saat arası ekran alıyorum. Ekran kalitesi en düşükte parlaklık yarıda konum ve always on kapalı

PUBG Silmek derken kullanmadığımız sürece şarj harcadığını düşünmüyorum ben.

TheTruthHurts

Profesör
Arkadaşlar bende şarj çok çabuk bitiyor resimde gördüğünüz gibi neden olabilir yardımıcı olursanız Ekli dosyayı görüntüle 62711sevinirim.
Pubg,hdr grafikte çok şarj sömürür. Oynayacaksan düşük(akıcı) grafikte oyna. Eğer daha çok tasarruf yapmak istiyorsan kare hızını(fps’i) 60(aşırı) yerine 30’a(yüksek) yada 40’a(ultra) ayarla.

ceday80

Üyecik
Pie 9 u yükleyen varmı? Ýüklemeyin felan yazmislar sorun var gibi. Yükleyenler yazarsa sevinirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Pie 9 u yükleyen varmı? Ýüklemeyin felan yazmislar sorun var gibi. Yükleyenler yazarsa sevinirim
Pie biraz önce dağıtima sunuldu yüklenebilir

Son düzenleme:

ceday80

Üyecik
Arkadaslar dayanamadim yükledim acayip hosuma gitti pil konusunu henuz bilemem ama stabilite super arayuz cok guzel akiyor bence navigasyon tuslarinida kapattim yeni telefon almis gibi oldum

ceday80

Üyecik
Hayirli olsun kardeşim ben x den gecmistim note9 a koklu bi yenilik oluncaya kadar iphone dusunmuyorum

harun272

Asistan
Hayirli olsun kardeşim ben x den gecmistim note9 a koklu bi yenilik oluncaya kadar iphone dusunmuyorum

bende x ten geçmiştim ekran büyüyünce aldık artık birde sosyal medya akıcı gelmiyor bana androidte şarjı ilk günler çok iyi gidiyordu sonrası baya düştü bunlar sebebi satmamın

Okan Turk

Üyecik
Arkadas boyle bi rezillik olamaz bataryayi öldurmusler bu zamana kadar salise kasma takilma yapmayan telefon surekli gecislerde kasiyo telefon cok yavasladi ve cok eksikler var biran once bi guncelleme gonderip bunlari hallederler insallah.

ceday80

Üyecik
Arkadas boyle bi rezillik olamaz bataryayi öldurmusler bu zamana kadar salise kasma takilma yapmayan telefon surekli gecislerde kasiyo telefon cok yavasladi ve cok eksikler var biran once bi guncelleme gonderip bunlari hallederler insallah.
Bu anlattiklarinizin hic birisi olmadi be de hatta cok memnunum ilk sarjda 5 buçuk saatin ustunde ekran suresi aldim yine

stat counter