Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

İmei'lerin aynı telefona ait olduğunu nerden anlıyor ben ona takıldım.
Yok hocam, diğer bir forumda bir arkadaş cevapladı sağolsun.
Aslında sizin dediğiniz gibi sistem imei üzerinden çalıştığı için farklı imei'leri ayrı telefon olarak algılıyor ve mesaj gönderiyor

ama

harç yatırırken imei 1 giriliyormuş daha sonra da cihaz kayıt sayfasında 3 imei'ye kadar yazılabiliyormuş (3 hatlı cihazlar da olduğu için).

Yani tek pasaporta tek harç bedeliyle kayıt yapılıyormuş.

Benim cihazı pasaportuna işleteceğim arkadaş bir aya kadar gelecek, prosedürü önceden öğrenmek istemiştim. Nette bilgiler çok dağınık olduğu için insan emin olamıyor, birebir tecrübe etmiş birinden öğrenmek iyi oluyor.
Teşekkürler yine de ilgilendiğiniz için.

İmei'lerin aynı telefona ait olduğunu nerden anlıyor ben ona takıldım.
İmei'lerin sadece iki rakamı değişik (bir rakam orta kısımdan, bir de son rakam), yüksek ihtimalle ordan anlıyordur kayıt sistemi.
Ama 'yasal uyarı' mesajı atan sistem ayırt edemiyor ya da işi garantiye almak için iki hatta da mesaj atıyor.

M-S-Y

Üyecik
Hocam ben S8+ 2 yıl kadar önce kaydettirmiştim benim üründe dual simdi çok net hatırlamıyorum ama kesinlikle 2 katı bir fark ödemiyorsun ikinci imei içinde size alan açıyor diye hatırlıyorum e devlet üzerinde yapılan işlem bu şekildeydi ben yaptırdığımda 154tl gibi bir rakamdı sanırım.

Hocam ben S8+ 2 yıl kadar önce kaydettirmiştim benim üründe dual simdi çok net hatırlamıyorum ama kesinlikle 2 katı bir fark ödemiyorsun ikinci imei içinde size alan açıyor diye hatırlıyorum e devlet üzerinde yapılan işlem bu şekildeydi ben yaptırdığımda 154tl gibi bir rakamdı sanırım.
Eyvallah hocam diğer forumdan aldığım bilgi sizinle de doğrulanmış oldu, teşekkürler.

Beyler note 9 kullanıcısı olarak şunu belirtmek istiyorum nano ekran koruyucu tavsiye etmiyorum yanlardan çıkıyor resimlerini ekliycem. cam'da tavsiye etmiyorum yanlardan yine kalkıyor, sıvı ekran koruyucu kaldı onu deniycem uv ışıkla yapılandan bahsediyorum.

Ekli dosyalar

Sucrofe

Profesör
Beyler note 9 kullanıcısı olarak şunu belirtmek istiyorum nano ekran koruyucu tavsiye etmiyorum yanlardan çıkıyor resimlerini ekliycem. cam'da tavsiye etmiyorum yanlardan yine kalkıyor, sıvı ekran koruyucu kaldı onu deniycem uv ışıkla yapılandan bahsediyorum.
Wrapsol ekran koruyucu methediliyor, onu deneyin isterseniz.

M-S-Y

Üyecik
Arkadaşlar dün gelen güncellemeyi yapan oldumu gerçekten bir iyileştirme varmı? Ben şuanda gayet memnunum bir sıkıntım yok kurmalımıyım diye düşünüyorum..

Arkadaşlar dün gelen güncellemeyi yapan oldumu gerçekten bir iyileştirme varmı? Ben şuanda gayet memnunum bir sıkıntım yok kurmalımıyım diye düşünüyorum..
Hocam dün gelen güncelleme güvenlik haricinde kamera konusunda iyileştirmeler içeriyor. Mutlaka güncelleştirmeyi yapın.
Ben güncellemeyi yapalı yaklaşık 15 gün oldu hiçbir eksi yan hissetmedim önceye göre.

Merhaba Galaxy Note 9 kullanıyorum bugün telefonla ilgili bir sıkıntı yaşadım şöyle söyleyeyim Ufak bir kaza geçirdim Düştüm Bir yerden Ayağım ile ilgili ufak bir şey oldu düştüm telefon da ben de beraber düştü Telefonun arka kapağını da iki tane çatlak meydana geldi ve S Pen akıllı telefonun içinde kaldı bir sorum olacaktı Ben bu telefonu maksimum ne kadara yaptırabilirim garantisi hala devam ediyor telefonu arka kapak ve S Pen ne kadara mal olur bana

Merhaba Galaxy Note 9 kullanıyorum bugün telefonla ilgili bir sıkıntı yaşadım şöyle söyleyeyim Ufak bir kaza geçirdim Düştüm Bir yerden Ayağım ile ilgili ufak bir şey oldu düştüm telefon da ben de beraber düştü Telefonun arka kapağını da iki tane çatlak meydana geldi ve S Pen akıllı telefonun içinde kaldı bir sorum olacaktı Ben bu telefonu maksimum ne kadara yaptırabilirim garantisi hala devam ediyor telefonu arka kapak ve S Pen ne kadara mal olur bana
Cana geleceği ne mala gelsin, sana bir şey olmasın kardeşim tekrar telefon bulunur ama sağlık bulunmaz. geçmiş olsun kardeşim. telefonla ilgili net bir'şey öğrenmek için samsung 444 77 11 numaralı hattı ara sana gerekli bilgileri vereceklerdir servise yönlendireceklerdir. sakın dışarıda her hangi bir telefoncuya yaptırma.

3300 yetmiyordu. Artık çok iyi oldu. Cihazın ısınma durumunuda geliştirdiler.
Note 8 'in tek eksisi bataryası yani gün içinde yoğun kullanırsam akşam 7 gibi ekstra bi şarj istiyor en azından 3600 mah falan olsaydı günü ucu ucuna çıkarırdık he bide stereo hoparlörün kesinlikle olması lazımdı

selam arkadaşlar telefonumda şöyle bir sorun var arada mobil veri gidiyor 15 dk kadar internetim olmuyor sonra kendine kendine duzeliyor genelde araçtan indikten sonra oluyor ne alaka bilmiom ama bu sorunu yasiyan var mi şebekede gidiyormu bilmiyorum denemedim onu

selam arkadaşlar telefonumda şöyle bir sorun var arada mobil veri gidiyor 15 dk kadar internetim olmuyor sonra kendine kendine duzeliyor genelde araçtan indikten sonra oluyor ne alaka bilmiom ama bu sorunu yasiyan var mi şebekede gidiyormu bilmiyorum denemedim onu
20 gündür kullanıyorum. 2 kez böyle bir şey yaşadım. 4.5g açıktı. Ekranda simgesi gözüküyordu ama iletişim yoktu. 3g yapınca düzeldi. Bir daha olursa ayrıntılı incelerim.

Mrb arkadaşlar iphone x kullanıyorum apple watch ve apple airpods var sizce x i satım tamamen note 9 a geçmelimiyim samsung watch ile beraber

stat counter