Samsung Galaxy A7-A5-A3 (2017) Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Adaptorun hizli sarzi destelemesi lazim yan tarafinda fast charcing yazmasi lazim benimki 1 saat 20 dakikada oluyor sarz seninki kac dk suruyor
Normalde hızlı şarj olurken altta hızlı şarj yazıyordu ama son birkaç aydır yazmıyor. Şarj olma süresi çok uzadı, şarj olurken hem şarj aleti hem de telefon çok acayip derecede ısınıyor.

Orijinal Samsung şarj aleti aldım, hızlı şarj ediyor ve hiçbir sıkıntım da yok çok şükür. 1 seneyi yeni doldurduk hemen başladı şarj aleti sıkıntısı. :D

ycl.mrt.zkn

Asistan
Demekki omurleri o kadar :) veya telefonun bataryasinda da problem olabilir bi goster servise ben a7 16 batarya problemi diye goturdum yenisiyle degistirdiler 0 batarya taktilar telefona

Hayir

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama şu anda geldi güncelledim galaxy bizz diye bir uygulama geldi ve saçma bir program

Son düzenleme:

Tripmaker

Asistan
Screenshot_20181004-132045_Software update.jpg

Güncelleme bana da geldi. Ne değişti bilmiyorum ben hissetmedim bir şey. :) Bilen varsa aydınlatabilir mi? A72017
Bu arada 9 gelmez mi bizim telefonlara?

ycl.mrt.zkn

Asistan
9 malesef gelmez bize keske gelse direk telefon 7 ile gelseydi 9 gelirdi guvenlik guncellemesi geldi sadece bu da olmasa battık valla :)

Yktrnslv

Doçent
Neden gelmesin ki?
Samsung telefonlarına iki büyük güncelleme garantisi verir ondan sonra da bir müddet güvenlik güncellemesi desteği sağlar.

'ycl.mrt.zkn' isimli arkadaşın dediği gibi telefon kutudan 6 ile çıktıysa android 7 ve 8 sürümlerini alırsınız ve sürüm güncellemeleri biter.

ycl.mrt.zkn

Asistan
Aynen kardeşim kutudan tel 6 ile cikti 7 ve 8 geldi zaten 9 malesef gelmez samsung bizi inşllah yanıltır da getirir ama zannettem en son 8 ile kalacağız

stat counter