Şampuan önerisi ( en az kimyasal içeren hangisi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

arap sabunu varmış sizde Cem Özer gibi krem arap sabunu ile yıkamayın o kazıtmıştı sonrasında...

hode41

Üyecik
Yasaklı
Sizlere şampuan önerisi olarak verebileceğim en iyi markalar: Head shoulders, clear, Elidor

tevemadu

Üyecik
Ben artık saçlarıma hep doğal ürünler kullanıyorum şampuan, krem. maske hepsi doğal ve saçlarım da yağlanma kepek kaşıntı tarzı şeyler olmuyor doğal kullanmaya başladığımdan beri liquid keratin kullanmaya başladıktan sonra saçımla ilgili hiç sorun yaşamadım evde hazırlamaya uğraşma derdinden de kurtuldum sipariş veriyorum hemen geliyor ve saçlarım da sadece kepeği yağı gidermiyor aynı zamanda saçım daha sağlıklı ve dolgun görünüyor içeriğindeki doğal keratin sayesinde.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben artık saçlarıma hep doğal ürünler kullanıyorum şampuan, krem. maske hepsi doğal ve saçlarım da yağlanma kepek kaşıntı tarzı şeyler olmuyor doğal kullanmaya başladığımdan beri likit keratin kullanmaya başladıktan sonra saçımla ilgili hiç sorun yaşamadım evde hazırlamaya uğraşma derdinden de kurtuldum sipariş veriyorum hemen geliyor ve saçlarım da sadece kepeği yağı gidermiyor aynı zamanda saçım daha sağlıklı ve dolgun görünüyor içeriğindeki doğal keratin sayesinde.

Son düzenleme:

fılızgundugan

Üyecik
Selamlar, ben de yoğun bir saç dökülmesi yaşıyordum ve çözümü bitkisel içerikli şampuanlarda buldum. Doktora gidip herhangi bir vitamin eksikliğim olmadığını öğrendiğim zaman çözüm arayışlarımı bitkisel içerikli ürünlere çevirdim. Uzun zamandırda Bioblas argan yağlı şampuan kullanıyorum. bir çok arkadaşıma tavsiyelerde de bulundum, şuana kadar herhangi bir olumsuz yorum almadım. Hem fiyat performansı hemde ürün kalitesi olarak gayet başarılı bir şampuan.

Kadir Yunus

Üyecik
Bioxcin en iyisi diye biliyorum şu an. Uzun süredir kullanıyorum memnunum açıkçası.

edaguner

Üyecik
Bioxcin şampuanlarına eczanelerden ulaşabilirsiniz. Ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmaya başlamıştım ve o zamandan beri kullanmaya devam ediyorum. Düzenli kullanım sonucunda etkisini gördüm. Saç dökülmelerim azaldı ve sağlıklı saç köklerine sahip olduğumu düşünüyorum. İçerisinde kimyasal bulundurmaması şampuana karşı sempatimi arttırıyor :)

farmasi

Üyecik
Farmasi Şampuan serilerini deneyebilirsiniz saç tipinize göre. Zararlı kimyasallar içermeyen bitkisel formüllü ürünler. İndirim kodu sağlayabilirim %30-40 indirimli alışveriş yapabilmeniz için. Maille ulaşın lütfen

Aslan.30

Üyecik
Arkadaşlar linkteki videoyu izleyerek evde kendiniz kimyasal katkı maddesi olmayan şampuan yapabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bu videodaki gibi evinizde doğal şampuan yapabilirsiniz.

Arkadaşlar uzun süredir doğal zeytinyağı sabunuyla saçımı yıkıyorum çok da faydasını gördüm size de tavsiye ederim.Fakat şampuan almam gerekiyor şuan bir süre kullanacağım fakat markası önemli değil en az kimyasal içeren doğala en yakın şampuan hangisidir ?

Abdulhakim ASLAN adlı YouTube kanalından doğal şampuan yapımı videomu izleyebilirsiniz

Son düzenleme:

ilkayboz

Üyecik
neva botanic serisinin şampuanlarını tek geçerim hele ki dökülme önleyici olan harbiden iyi bir şampuan fiyatı da 60-70 civarı zararlı kimyasalların bir çoğu çıkarılmış (paraben,sülfat vs.)

stat counter