Şampuan önerisi ( en az kimyasal içeren hangisi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

alig_6

Doçent
Verdaa Defne Şampuanı öneririm kuzenim üretiyor :)

topalsolucan

Rektör
ben saçlarımı tropik ormanlardan gelen egzotik jojoba çiçeği özlü şampuanla yıkıyorum. saçlarım ahenkle dans ediyor.

hastayım bu çiçeğe ya :D

Bepob

Profesör
Sadece bir tavsiye, deneyebilirsiniz. Ürün biraz pahalı olabilir. 300ml lik bir ürün 70 ₺ civarında olabilir. Profesyonel Wella Kuaförlerinde satılıyor. Birde n11'de görmüştüm geçen. Ne kadar güvenilir bilemem n11'e. :D
Hocam o çok fazla aşar beni 300 ml şampuan bana 1 ay bile gitmez her ay 70 tl aşar

Bepob

Profesör
Beyler bioblas kullanıyorum 2 aydır saçlarım alıştı fena değil en azından az kimyasal içerdiği için zararı yok ve kafayı mal gibi yapmıyor daha iyileri mevcut ama buda iyidir içine bir kaç yağ damlatıyorum daha hoş oluyor.

Bepob

Profesör
Bioblas kullandım 2 ay boyunca parasına göre fena değil diyebilirim fakat bu şampuanda da paraben olmamasına rağmen sls mevcut.Bir de men olan şampuanı var 1 kutu onuda denicem bakalım farkı var mı sonra market şampuanlarını bırakacam

Bepob

Profesör
Hairmix sarımsaklı şampuanı kullanıyorum artık gayet güzel şampuan memnunum.

MertK4

Üyecik
Ben zeytinyağlı sabun kullanıyorum hem traştan sonra sivilce çıkartmıyor hemde saçları dökmüyor. yeşil olanından

Lazzz

Rektör
Arkadaşlar keratin özlü şampuan arıyorum.
Syoss Şampuan Keratin Mükemmelliği, bu nasıldır ? Hem çok iyi hem çok kötü yorumlar yapanlar var.

Bepob

Profesör
Şuan istediğim uyumu yakaladım diyebilirim uzun zaman aldı ama hem de tecrübe oldu.Eczaneden aldığım sls içermeyen hairmix sarımsaklı şampuanı kullanıyorum 2 aydır biraz kabartıyor ama saçı çok güzel yapıyor ve el yapımı doğal zeytinyağlı sabunda aldım haftanın bir günüde onu kullanıyorum saçımı besliyor yüzüme de sürüyorum.Ek olarak Bazen saçıma badem yağı sürüyorum saçı inanılmaz besliyor.Bir süre sonra da doğal zeytinyağı alıcam oda çok besleyici.

Bepob

Profesör
Şu hairmixi öneririm hem saç dökülmesini azaltıyor hemde kepek sorununu ortadan kaldırıyor ayrıca sls içermiyor en azından 30-35 liralık fiyatı var öneririm.Kısa bir süre sonra ise ersağ sampuanını kullanıcam o ise daha çok doğal bir şampuan deneyeceğim

webmasteryolcu

Üyecik
Öncelikle şampuan seçimi saçımıza ve saç derimize özel olmalıdır. Bu nedenle bazı kimyasallardan kaçmak mümkün olmayabilir. Örnek kepek problemi için mecburen Ketokonazol, İtrakonazol, Climbazol yada Zinc Pyrithion içeren maddeler gerekir. Bunları bitkisel özlerle yapmak çok mümkün görünmüyor. Fakat bazı üreticiler SLS ve SLES gibi kanser yapıcı kimyasalları ürünlerinden çıkarıyor. Saçlar İçin En İyi Şampuan Hangisidir? (Tıkla Sonuçları Gör)

Bepob

Profesör
Arkadaşlar üye veya üye olmayan kim ne merak ediyorsa bilmek istiyorsa pm yoluyla sorabilir yardımcı olurum her türlü.

Pahalı diye sakın şampuan almayın ben 100 liralık şampuanı kullandım uzun süre hiçbir şeyini görmedim.Şuan güzel şampuanla devam ediyorum.

Bepob

Profesör
Çoğu kişinin okuduğu bir konu olduğu için güncel yazayım.

Şuan ve uzun zamandır kullandığım saraçoğlunun şampuanıyla devam ediyorum gerçekten en çok hoşuma giden bu oldu tavsiye ederim.

Şuan istediğim uyumu yakaladım diyebilirim uzun zaman aldı ama hem de tecrübe oldu.Eczaneden aldığım sls içermeyen hairmix sarımsaklı şampuanı kullanıyorum 2 aydır biraz kabartıyor ama saçı çok güzel yapıyor ve el yapımı doğal zeytinyağlı sabunda aldım haftanın bir günüde onu kullanıyorum saçımı besliyor yüzüme de sürüyorum.Ek olarak Bazen saçıma badem yağı sürüyorum saçı inanılmaz besliyor.Bir süre sonra da doğal zeytinyağı alıcam oda çok besleyici.
Besleyici,besleyici,besleyici :D

_FAUST_

Dekan
Ya bu Zigavus saç bakım şampuanı hakkındaki fikirlerinizi söylerseniz çok memnun olurum.:)

Bepob

Profesör
Ya bu Zigavus saç bakım şampuanı hakkındaki fikirlerinizi söylerseniz çok memnun olurum.:)
Zigavus sarımsak özlü saçları besliyor kullanınca saçlarını yumuşatıyor yeni saç çıkarmaz ama kullanan arkadaşım saçlarımın sağlamlaştırdığını söyledi.

_FAUST_

Dekan
Zigavus sarımsak özlü saçları besliyor kullanınca saçlarını yumuşatıyor yeni saç çıkarmaz ama kullanan arkadaşım saçlarımın sağlamlaştırdığını söyledi.
Yarın bir doktora gidip görüneceğim geçenlerde gittim bana dedi yeni saç köklerin çıkıyor ama şu serumu kullan dedi ortadaki açık alan şeffaf bir tabaka ile kaplanmış bu yüzden yeni köklerin çıkması zor oluyor dedi dediği gibi yaptım bir miktar ve sanırım işe yaradı.:)

stat counter