Sahibinden.com sitesinden dolandırıldım arkadaslar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ilkemselcuk

Üyecik
öncelikle herkese iyiaksamlar aranızda yeniyim sahibinden.com a kuş ilanı verdim ve birisi beni arayıp iphone 4 ile takas edermisin dedi ederim dedim
kalktım otobüse verdim kusu adam gitti aldı kusu smdi kus ölmüs kardesim ne para yollucam diyo bildiginiz camura yatıyo yani neyapabilirim arkadaslar elimde birtek telefon numarası ve yazısma var fikirlerinizi paylasırsanız sevinirim.

hidoriumen

Asistan
Geçmiş olsun!Üzerine ılık bi su için malum havalar...Bi kere canlı bir varlığı otobüse vermek sizin hatanız.Gerçekten böyle olmuş ve kuş ölmüş ise adamın bi suçu yok,dolandırma olmuyor.Yok kuş yaşıyor ise o zaman sahibinden.com a dolandırıcı diye ihbar et.En azından sayfada ilan açamaz.Başka yapılacak bişey yok.

/xo/

Ready to Rock! °°°
Kuşu kalkıp otobüse verme fikri ne kadar mantıklı bilemiyorum. Bavulların yanına koymuşlardır zavallı hayvanı. Geçmiş olsun, bir bardak su için.

ProRat`

Profesör
Kelin ilacı olsa kendi başına sürer. :D

Kuş otobüste ölmüşse adamın bir suçu yok.

ilkemselcuk

Üyecik
yok kardeşim ölme imkanı sıfır cnkü gerekli tedbirleri aldım 2 kat battaniye sardım ve daaha öncede yollamıstım aynı cinsden kusu savcılıga basvursam olmazmı sence

kadir5050

Üyecik
ben olsam arkasını arardım. öncelıkle verdıgın otobus yada arabayı bul. arabadakı sofor yada muavıne sor. ben kutuyu saglam teslım ettım falan derse ve kuşun saglam oldugunu anlarsan. adamı ara once guzelce ıste baktın camura yatmaya devam ettı. bıraz sert konuş yanı telefonda tehdıt et... hıc bırsey olmaz. sonucta suclu oldugunu bıldıgı ıcın hıc bır yerede gıdıp sıkayet edemez... daha sonra herhangı bır sohbet sıtesıne gır. ozellıkle gece yarısı gır. bayan nıck rumuz ac... onune gelen erkege adamın cep numarasını ver... herkes rahatsız etsın... bunu bırkac gun ust uste yap... bak goreceksın kı hattından vazgecmeyıp pes edecek :p hayırlı geceler....

Elusive

Dekan
Kuşu otobüse verirken aklından ne geçiyordu usta merak ettim doğrusu. Kim bilir ne gelmiştir başına da ölmüştür. Arkadaşların dediği gibi bir bardak soğuk su iç üstüne . Geçmiş olsun.

ilkemselcuk

Üyecik
kadir kardeşim biraz sag duyarlı olalım ben ne dertteyim sen espiri peşindesin be kardesim sadece hukiki bi hakkım olurmu onu sormak istiyorum elimde msjları var bunu merak ediyorum yoksa takipsizlik kararımı cıkar bilir kişi yazarsa sevinirim ayrıca şöförü söledim verirken actık merak ettik baktık yasıyodu diyo adamda eve geldi birgün titredi sabah kalktıgımda ölmüştü diyo koskaca papagan öle birgünde ölmez arkadaslar ve 4 saatlik yoll yani

VincentVega

Profesör
yok kardeşim ölme imkanı sıfır cnkü gerekli tedbirleri aldım 2 kat battaniye sardım ve daaha öncede yollamıstım aynı cinsden kusu savcılıga basvursam olmazmı sence
2 kat battaniyenin altından nasıl nefes alacak hayvan? Tabak çanak götürmüyorsun canlı bir hayvan götürüyorsun!

FullScreen

Profesör
Papağan ile iphone 4 mü değiş tokuş ettin ? Kaça satıyon kuşları ? Uygunsa bende de iphone 4 var takas yapalım mı ? :devil:

ilkemselcuk

Üyecik
kardeş ilkdefa göndermiyorum 12 saatlik yola yolladım aynı seklde hava alıcak birsürü deliği var ben sadece hukuki bir hakkım varmı onu merak ediyorum

Erdem-FB

Dekan
Parayla hayvan satmak saçmalık.
Sahibindende sahiplendirmeli veriliyorhayvanlar SATILMIYOR .. !

01xÖMERx01

Doçent
kuş havasızlıktan ölmesin belki de doğru söylüyor karşı taraf bilemeyiz ki :)

kadir5050

Üyecik
hocam bazı arkadaslarında soyledıgı gıbı hıc bırsey cıkmaz... benım dedıklerım bıraz espırı konusu olmuş ama artık elden gelen bırşey yok... ya telefonla arayıp... telefonda düz gideceksin... baktın senın terbıyen el vermıyor... baska yollarla yap dedım. o para yada papagan gıtmıs artık... kımsede hakkımı bırakmak... burnundan getırırım... bununda yolu kotu yolla yapmak... benım soyledııgme benzer bır suru yontem var.... bunlardan bırısını uygulayarak sende onun huzurunu bozabılırsın... bunun harıcınde hıc bır yasal hakkın yada yapacagın bırsey yok....

Stizz

Asistan
Alacak davası açabilirsin, detaylı bir bilgi için bir avukatla görüşebilirsin.

ilkemselcuk

Üyecik
teşkrederm kardeşim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sagolasın kardeşim

BLACKPOWERTURBO

Profesör
elinde senet yok bişey yok olsa bile zor alırsın
elemani git döv parani al

patlicanmusakka

Üyecik
Bu tür usulsüzlükler yapılıyor benimde get ile sattığım ürün için arızalı bu diye itiraz edip iskonto istedi bende arızalıysa ürünü iade et dedim. Ayrıca madem arızalı kargoyu teslim aldığında arızalıysa form düzenleyip teslim almamalısın dedim. Ürünün satışını askıya aldı ancak ürünü bana geri göndermediği için satış gerçekleşti. Özetlemek gerekirse madem kuş ölü o zaman ölüsünü sana geri iade etsin ya da öldüğünü kanıtlar nitelikte resimler çekip göndermesini talep et. Aksini takdirde dolandırıcılıktan savcılığa suç duyurusunda bulun.

ilkemselcuk

Üyecik
teşkrederm ama acıkcası banada bişey elde edemem gibi geliyor arkadasın dedigi gibi senet yok bişey yok :(
nedicem kus vardı yolladım paramı yollamadımı dicem gülerler diye geliyo bana emniyete telefonum calındı calan kişinin resmi ismi soyismi bu dedim bişey cıkmadı bundanmı cıkıcak adalet zor işliyo bizim ülkemizde kardeşim

stat counter