Sağ meme de şislik ve acı 16 yaşındayım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

siannn

Üyecik
Sağ göğsüm de var bu şey internete ne zaman baksam erkek meme kanseri vs diyorlar sinirim bozuldu okul başlangıcında farkettim küçük diye sallamadım şuan fark edilir gibi ne dir yaşayan varmı? Birde ankara da doktor tavsiyesi bekliyorum acilen

Constantin87

Doçent
Sağ göğsüm de var bu şey internete ne zaman baksam erkek meme kanseri vs diyorlar sinirim bozuldu okul başlangıcında farkettim küçük diye sallamadım şuan fark edilir gibi ne dir yaşayan varmı? Birde ankara da doktor tavsiyesi bekliyorum acilen
Ankara da yaşamıyorum tavsiye de bulunamam ancak en kısa sürede sağlık kuruluşundan randevu al derim. Yağ bezesi dir ailede kanser geçmişiniz yoksa pek kafaya takmayın.

siannn

Üyecik
Ankara da yaşamıyorum tavsiye de bulunamam ancak en kısa sürede sağlık kuruluşundan randevu al derim. Yağ bezesi dir ailede kanser geçmişiniz yoksa pek kafaya takmayın.
Anladım :/ kanser teşhisi vs koyulan bir akrabam yok fakat gine de korkuyorum bu hafta içi kesin gidecegim tesekkurler

HugoBoss

Üyecik
Lütfen en kısa zamanda aile hekiminize başvurun. Erken tanı ve teşhis çok önemlidir. Erkekler de meme kanseri olabilir ve oran hızla artmakta.

stat counter