S8 Plus vs Note fe vs iPhone 7 Plus

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

orcuncakar0

Üyecik
Sizce iPhone 6 cıhazımı satmalı mıyım?Satarsam da S8 Plus mı Note fe mi yoksa iPhone 7 Plus mı almalıyım?Ve iOS mu Android mi?

progamer7206

Asistan
Sizce iPhone 6 cıhazımı satmalı mıyım?Satarsam da S8 Plus mı Note fe mi yoksa iPhone 7 Plus mı almalıyım?Ve iOS mu Android mi?
Bunların arasından s8 plus donanımı güçlü ama android 9.0 ile son güncellemesini alacak iPhone 7 Plus güncelleme konusunda daha iyi

Leand

Profesör
7 plus derim donanım biraz geride olsa sorunsuz ve çoğu yönden yeterli cihaz. Servis desteği, ikinci el değeride cabası.

---- Mesajlar birleştirildi ----

8+ ekranı sorunlu eğer uyarsa size lg g7 öneririm bahsettiğimiz cihazlardan daha iyi batarya 3000 mah ama gerekli ayarlarla 7+'dan iyi batarya süresi verir ses, ekran, kamera her yönden lg g7 thinq daha başarılı ve lg'nin bu modelinde bakır sıvı soğutucu, güçlü ısınmayan işlemci var kullanıcılar çok memnun ve sorunsuz bir cihaz. Quad dac ses çipi ilede alacağın ses kalitesi başka markalardan soğutur.

Son düzenleme:

Drangleic

Profesör
3' ü arasından S8+ derim ancak bunların dışında bende G7 almayı daha mantıklı buluyorum zaten S8+ üzerine 500tl koysan S9 alıyorsun bu saatden sonra S8+ veya iPhone 7+ almanın mantığı yok bence, S10 çıkıyor zaten...

Erkenekli

Asistan
Üçü arasindan s8 plus ama bu saatten sonra üçüde alinmaz bunlarin fiyatina xioami mi8 128 gb al keyfine bak

POH

Asistan
Dostum kendin diyorsun iPhone 6 kullanıyorum diye.
Emin ol OIS'den Androide geçmek çok kötü bir deneyim. OIS'in emojilerini bile özlüyor insan. Yok efendim android şöyle böyle bi deneyeyim diye hiç düşünme.
iPhone 7 Plus al.. Kafan rahat olsun

TheTruthHurts

Profesör
7+ daha iyi işlemciye sahip. S8’den de daha uzun süre güncelleme alır.

S8 ise üçü arasında (genel olarak) en iyi kameraya sahip. Görünüşü de çok şekil (ama ekranını kırmasan iyi olur)

Note fe artık alınmaz. Çoktan güncelleme almayı bıraktı. Donanımı de ikisinden geride. Pie alması için bir mucize olması gerekir

Ben olsam üçünü almazdım,başka alternatiflere yönelirdim.

Rozelian

Üyecik
Bunların arasından s8 plus donanımı güçlü ama android 9.0 ile son güncellemesini alacak iPhone 7 Plus güncelleme konusunda daha iyi
İphone 7plus de nerdeyse son güncellemesini alıcak ios 13 ile iphone 7 ve altının fişini çekicek apple iphone 7 plus ios 13 den sonra güncellme almaz büyük ihtimalle alsa da o güncellemeler güvenlik dışında bir işe yaramaz 3 telefon içinde kamerası donanımı ve yenilikçi tasarımı olsun s8+ en iyisi

TheTruthHurts

Profesör
İphone 7plus de nerdeyse son güncellemesini alıcak ios 13 ile iphone 7 ve altının fişini çekicek apple iphone 7 plus ios 13 den sonra güncellme almaz büyük ihtimalle alsa da o güncellemeler güvenlik dışında bir işe yaramaz 3 telefon içinde kamerası donanımı ve yenilikçi tasarımı olsun s8+ en iyisi
Büyük ihtimalle o ios 14 alır ama 15’i almaz.

progamer7206

Asistan
Evet s8 plus donanim olarak daha iyi fakat iphone 7 plus ios 14 e kadar kesin alır belki 15 ide alabilir

olcay.ypc

Üyecik
Arkadaşlar merhaba . İphone 7 plus telefonum var note 8 e geçmeyi düşünüyorum .Sizce geçeyim mi deneyim ve önerileriniz nelerdlr .Teşekkürler

TheTruthHurts

Profesör
Arkadaşlar merhaba . İphone 7 plus telefonum var note 8 e geçmeyi düşünüyorum .Sizce geçeyim mi deneyim ve önerileriniz nelerdlr .Teşekkürler
Telefondan memnunsan note 8’e geçmene gerek yok. Onun yerine ya kullanmaya devam etmeni,ya da note 8 yerine note 9’a geçmeni öneririm.

olcay.ypc

Üyecik
Telefondan memnunsan note 8’e geçmene gerek yok. Onun yerine ya kullanmaya devam etmeni,ya da note 8 yerine note 9’a geçmeni öneririm.
açıkçası 7 plus ı satıp çok bir para koymadan alıcak olmam biraz cezbediyor bide s8 den sonra iphone biraz demode ve sade geldi o yüzden note 8 beğendiğim düşündüğüm bir modeldi.

TheTruthHurts

Profesör
açıkçası 7 plus ı satıp çok bir para koymadan alıcak olmam biraz cezbediyor bide s8 den sonra iphone biraz demode ve sade geldi o yüzden note 8 beğendiğim düşündüğüm bir modeldi.
Note 8 hiç te kötü değil. Performans dışında genel olarak 7+’tan daha üstün. Fakat android 9 aldıktan sonra başka android güncellemesi almayacak.

Onun yerine daha güncel note 9 almanı öneririm veya memnunsan 7+’la devam etmeni öneririm.

7+’tan memnun değilsen hemen satabilirsin...

stat counter