redmi note 7pro Türkiye'ye gelmeyebilir...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

astegon

Profesör
Daha iyi olur açsınlar şu meizu'nun önünü adamlar toparlasın iyice sonra seyret :) xiaomi olmadı çünkü yazılım sorunları ve arayüzde reklam gibi şeyler algı olarak gözden düşürdü bu firmayı.
Meizu da reklam dışında çok farklı değil. Flyme OS konusunda ciddi eleştiriler var. Flyme 7 ile daha anca bir yerlere geldi meizu UX/UI konusunda.

Leand

Profesör
Meizu da reklam dışında çok farklı değil. Flyme OS konusunda ciddi eleştiriler var. Flyme 7 ile daha anca bir yerlere geldi meizu UX/UI konusunda.
Toparladılar sonuçta daha önce kötü idi katılıyorum ama miui'den bayağı iyiler benim kastım sadece tasarım ve özellikler değil sorunsuzluk ayrıca 7.2 verildi en son xiaomi miui 11'e geçti/geçecek sadece görsellik veriyor.

astegon

Profesör
Toparladılar sonuçta daha önce kötü idi katılıyorum ama miui'den bayağı iyiler benim kastım sadece tasarım ve özellikler değil sorunsuzluk ayrıca 7.2 verildi en son xiaomi miui 11'e geçti/geçecek sadece görsellik veriyor.
Flyme farklı değil ki. O da görsellik üzerine ya da bazı eklentiler ile yürüyor. Major android sürümü vermiyor meizu. ha flyme mı miui mi derseniz arada kalırım sanırım.

stat counter