redmi note 7pro Türkiye'ye gelmeyebilir...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leand

Profesör
Evet arkadaşlar bu gün bu konuda sdn haber de bir bilgi gördüm ve sizleride bu konuda bilgilendireyim dedim. Konu hakkında yorumda bulunan xiaomi yetkilisi çin & hindistan pazarına özel olarak redmi note 7pro modelini tutmayı düşündüklerini, geriye kalan ülkelerdeki insanların redmi note 7 modeline yönelebileceklerini belirtmiş beyfendi. :)
Haber kaynağını ekledim;

almayı düşünen varsa ithalatçı olarak tavsiyem almayın çünkü malum... global rom, band 20 vsvs.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Vergilendirmenin yansıyacağı fiyat yüzünden Paralel ithalat olarak satış yapar.

Leand

Profesör
Vergilendirmenin yansıyacağı fiyat yüzünden Paralel ithalat olarak satış yapar.
Zaten ederinden fazla fiyata satılır onu alana kadar gider meizu 16 alırım şahsen. Ayrıca açıklama genel yani sadece çin & hindistan da olacak. Gidip 2500 verip şahsen ceviz kırıyor diye bu aleti almam. :D

astegon

Profesör
Gelmeyecek zaten. Sadece Çin ve Hindistan'da olacak.

Global olarak Redmi Note 7 olacak.

28 Mart'ta istanbul'da TR lansmanı var.

Leand

Profesör
Gelmeyecek zaten. Sadece Çin ve Hindistan'da olacak.

Global olarak Redmi Note 7 olacak.

28 Mart'ta istanbul'da TR lansmanı var.

Redmi note7 ile pro aynı değil diye biliyorum çünkü imx 586 ve ona uyarlı yapılan sd675 çalışma sistemi farklı, gidip sadece pixel şişirme yapılmış sd660 redmi note 7 için 2000 civarı verecek olan alsın. Lansman'da boş bir olay ithalatçılardan ses çıkmaması ilginç oldu.

Inan Yetmen

Profesör
Resmi olarak gelmedi ama getiren birisi var turan gsm diye bir telefoncu.
Tabi bu cihaz 2600 eder mi o ayrı mevzu ama rğer poco f1 i tasarım yüzünden istemiyorsa alacak kişi bu öbür alternatif olabilir.

Ekli dosyalar

Leand

Profesör
Resmi olarak gelmedi ama getiren birisi var turan gsm diye bir telefoncu.
Tabi bu cihaz 2600 eder mi o ayrı mevzu ama rğer poco f1 i tasarım yüzünden istemiyorsa alacak kişi bu öbür alternatif olabilir.
2600????? garanti apple servis mercedes herhalde. :D

Leand

Profesör
Telefon almak isreyen bir arkadaşım var, pocoyu sırf tasarım yüzünden istemiyor.
O yüzden bunu almayı düşünüyor
Dostum söyle akıllı bir şey alsın tamam alet sağlam ama garantisi yok, yazılımı korsan yazılım olacak xiaomi romu değil yani eu yani custom rom anlatabildim mi! V30+ var, 2900 meizu 16th var daha araştırsa ne makinalar var telefon max 200$'lık cihaz 2600 neden veriyorsunuz???? Mi8 filanda bundan iyi kamera sensörü bundan bir tık düşük ama en az 2 kat daha iyi çekiyor ois, yazılım vsvs. çok şey var yani.
Arkadaşının önceliği nedir?

Inan Yetmen

Profesör
Dostum söyle akıllı bir şey alsın tamam alet sağlam ama garantisi yok, yazılımı korsan yazılım olacak xiaomi romu değil yani eu yani custom rom anlatabildim mi! V30+ var, 2900 meizu 16th var daha araştırsa ne makinalar var telefon max 200$'lık cihaz 2600 neden veriyorsunuz???? Mi8 filanda bundan iyi kamera sensörü bundan bir tık düşük ama en az 2 kat daha iyi çekiyor ois, yazılım vsvs. çok şey var yani.
Arkadaşının önceliği nedir?
Tasarım pubg biraz kamera sanırım. Meizu istemiyor sanırım marka dolayısı ile. Ne önersem bir şey çıktı :D mi 8 i de sar değeri yüünden istemiyo lg ye bulaşmaz %80 ihtimal.

Leand

Profesör
Tasarım pubg biraz kamera sanırım. Meizu istemiyor sanırım marka dolayısı ile. Ne önersem bir şey çıktı :D mi 8 i de sar değeri yüünden istemiyo lg ye bulaşmaz %80 ihtimal.
oneplus? Ayrıca meizu marka Xiaomi'den daha iyi.

astegon

Profesör
Redmi note7 ile pro aynı değil diye biliyorum çünkü imx 586 ve ona uyarlı yapılan sd675 çalışma sistemi farklı, gidip sadece pixel şişirme yapılmış sd660 redmi note 7 için 2000 civarı verecek olan alsın. Lansman'da boş bir olay ithalatçılardan ses çıkmaması ilginç oldu.
E tabi aynı değil. Pro daha iyi bir cihaz. Daha işi CPU+GPU; daha iyi Sensor.

Ancak Band20 yok. INDIA ve CHINA pazarları için. Şehir dışı pörtler LTE-A'da.

Lansman boş olay değil. Çünkü Donovan Sung geldi. Mi9 da da Redmi 7 de de fiyatı koydu gitti.

Leand

Profesör
E tabi aynı değil. Pro daha iyi bir cihaz. Daha işi CPU+GPU; daha iyi Sensor.

Ancak Band20 yok. INDIA ve CHINA pazarları için. Şehir dışı pörtler LTE-A'da.

Lansman boş olay değil. Çünkü Donovan Sung geldi. Mi9 da da Redmi 7 de de fiyatı koydu gitti.
Dostum her lansmanda fiyatı koyup bırakıyorlar ve kim gelmiş önemli değil ben öncesinde olacak olanı yazdım. Ayrıca boş dememin sebebi fiyatlar pahallı çıkacak ve beklenti ithalatçının ucuza getirmesi yönünde. Bizim beklediğimiz lansman ve orda açıklanan fiyatlar değil o manada dedim yani.^^

astegon

Profesör
Dostum her lansmanda fiyatı koyup bırakıyorlar ve kim gelmiş önemli değil ben öncesinde olacak olanı yazdım. Ayrıca boş dememin sebebi fiyatlar pahallı çıkacak ve beklenti ithalatçının ucuza getirmesi yönünde. Bizim beklediğimiz lansman ve orda açıklanan fiyatlar değil o manada dedim yani.^^
İthalatçılardan ziyade Evofone'a öncelik tanınmış muhtemelen en az 1 ay belki daha da fazla ithalatçılar getirmeyebilir.

Leand

Profesör
İthalatçılardan ziyade Evofone'a öncelik tanınmış muhtemelen en az 1 ay belki daha da fazla ithalatçılar getirmeyebilir.
Daha iyi olur açsınlar şu meizu'nun önünü adamlar toparlasın iyice sonra seyret :) xiaomi olmadı çünkü yazılım sorunları ve arayüzde reklam gibi şeyler algı olarak gözden düşürdü bu firmayı.

stat counter