Rapido Kalem

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KaraKalem çizimleri için kalem lazım. Fazla detaya gireceğim, bu kalem hakkında bilgisi olan birisi bana 0.2 - 0.1 hangisini almam gerekiyorsa söyleyebilir mi?
İlla bu saydığım ikisinden birisi değil örnek verdim çok bilgim yok hangisini almalıyım set olarak almayacağım şimdilik sadece 1 tane alıcam.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bilen veya bilipte bu konuyu gören bir kişi bile yok mu yani :/

---- Mesajlar birleştirildi ----

EDİT: Gerek kalmadı, 0.1 alacağım.

Son düzenleme:

BHA

Hasta Siempre, Comandante!
Yönetici
Mod. Adayı
Hakim olduğum konu değil ama yaptığın çalışmaları açıkçası merak ettim. Özelden yada buraya atarsan memnun oluruz :)

Bende yeni başladım zaten :D Bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum. Normal B-2B kalemleriyle çiziyorum kendimce şuan. Henüz öğrenme aşamasındayım. Yani mesela henüz bir insanın fotoğrafının karakalem halini çizebilmiş değilim daha yeni başladım B-2B kullanmaktansa 0.1 kullanırım daha iyi :D

Bugün gittim. Kalemi aldım ve geldim. Kalem yazmıyordu :D Dedim heralde bu kalemi temizlememişler. İçini açtım içindeki kabında mürekkep yoktu kfdhokfhoıxjh Bilmiyorum belkide benim cahilliğim ben ilk başta alırken içinde mürekkebi olur sanmıştım :D Bide onun mürekkebi için gidicem Normal mürekkep var ama o kaleme özel olanı almak için tekrar gidicem :SSS :D

NOT: Bir şeyi alırken kontrol edin :p

stat counter