PUBG Mobile Oynayanlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
bu sıralar sardım buna konsolda beceremiyorum ölüyorum mobilde ben iyiyim telefon kötü grafikler en düşük seviyede sağa sola dönme dersen yavaştan yavaştan bakıyorum youtube da videolara ne grafikler var

bmbozbey

Doçent
Oynamak isteyen olursa MrBmB eklesin :D
3. 4. sezon ortalama 3.50 KDA var.
Bu sezon daha yeni başladı 5,30 şuan :D
Ben öylesine " RTX Vandetta " diye bir klan kurdum :D
Yabancı oyuncular var günlük görevlerinde tamamı bitiyor.

Eren5751

Üyecik
Yasaklı
Beyler oynayanlar varsa gelsin arkadaş arıyorum da adam akıllı oynayan yok ezenler patlatanlar VB güzel oynuyorum ara sıra kaybediyorum awm olsun m416 olsun güzel kullanıyorum güzel sprey atıyorum tabi bazen kaçıyor :D dc si olan skypesi olan varsa gelsin konuşarak oynarız illa pubg değil başka oyunlarda oynarız yaşım 18 erkeğim yani bilmeniz gereken başka bir şey varsa yazın bu kadarı aklıma geldi.

Eren5751

Üyecik
Yasaklı
gerçek pubg de olur da daha elimde yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

hem atamıyorum demiyorum bazıları aim desteğiyle oynuyor o yüzden sprey atmak çok kolay ben kapatıyorum onu

Son düzenleme:

Bi ıssırabilsem

Profesör
gerçek pubg de olur da daha elimde yok

hem atamıyorum demiyorum bazıları aim desteğiyle oynuyor o yüzden sprey atmak çok kolay ben kapatıyorum onu
Arkadaşlar istediği için giriyordum ben ama gerçek pubg varken girmek saçmalık gibi oluyor gerçeğine alışmaya çalışıyorum 150saat falan oynamam var kötü oynuyorum denemez iyide denemez 15 maçdan biri illa birincilik çıkıyor genelleme 4 5 kill gibi oranlarım var oyun için 600tl kulaklık 300tl fare aldım gerisi benim elimin işi.

Eren5751

Üyecik
Yasaklı
4. kişi

ben mobilciyim gerçeği yok xD gerçeğe karşıyız

Son düzenleme:

Eren5751

Üyecik
Yasaklı
Owww shit gerçeği olmayınca ne yapıcan resmine bakar bakar ah çekersin keşke benim de olsa diye biz mobile ile tatmin oluyoruz şimdilik :D

Logithx

Profesör
Mobil saçma telefon için çıkardılar oyunu haksızlık oluyor mobilden oynayanlara emülatörden oynayanlar geliyor sözde buna çare bulmuşlardı..

stat counter