Photoshop Çalışmalarım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Skyline34

Üyecik
Merhaba arkadaşlar 4 senedir photoshop kullanıyorum ve artık çalışmalarımı yavaş yavaş İnstagram üzerinden paylaşıyorum ve bunun yanında YouTube aracılığı ile photoshop eğitimleri de paylaşıyorum. Video montaj vb. işleri ilede ilgileniyorum ama en çok photoshop ile uğraşıyorum. Kendimi daha fazla geliştirmem için bir öneriniz var mı acaba? :) Çalışmalarım hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? :)

Çalışmalarım bazıları;

Gokturk Grafık

Üyecik
Dostum gerçekten emeğine sağlık çok güzel olmuş hepsi kendini geliştirmek için de daha fazla tasarım yaparak farklı şeyler deneyerek daha iyi yerlere gelirsin bence hepsi çok iyi eline sağlık :)

Cyb3r_K1ng

Bamsı Alp
Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar 4 senedir photoshop kullanıyorum ve artık çalışmalarımı yavaş yavaş İnstagram üzerinden paylaşıyorum ve bunun yanında YouTube aracılığı ile photoshop eğitimleri de paylaşıyorum. Video montaj vb. işleri ilede ilgileniyorum ama en çok photoshop ile uğraşıyorum. Kendimi daha fazla geliştirmem için bir öneriniz var mı acaba? :) Çalışmalarım hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? :)

Çalışmalarım bazıları;

Çalışmaların çok başararılı tebrik ederim.

Nerrantsoula

Üyecik
Manipülasyon çalışmalarını çok seviyorum,
elinize sağlık çok güzel olmuşlar :)

bmbozbey

Doçent
Sondaki Porsche olan baya güzel hoşuma gitti emeğine sağlık :D

Samed Yelgel

Asistan
Aşırı güzel, YouTube kanalınızı ve Instagram hesaplarınızı merak ettim Link alabilir miyim acaba :)

stat counter