Peugeot RCZ mi Honda Civic HB mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İknci el Peugeot RCZ mi sıfır Honda Civic HB dizel mi?

• Kullanılan toplam oy
    37

Theurer

Doçent
ne olursa olsun fransız yaramaz. honda iyi bir şeçim olur bence

letztes

Asistan
Fransızlarla Japonların kıyaslanması bile saçma bence peugeot'u çıkarıp başka bir marka koymalısın oraya fransız çöpünün orda işi yok

Muvahhid

Doçent
BMW 3 serisi ikinci elde genelde hor kullanılmış oluyor ikinci el bmw 3 serilerine yaklaşma daha üst serilere bakın.. Subaru iyi bir seçim olur ama boksör motoru ile yakıtın canına okur.. Honda ise japon bu işi biliyor ve fransızlar her olayda olduğu gibi bu işte de fransız... arabaları bir kaç istisna model dışında haşat...

ExCeLLeNT

Dekan
Daha bugün konuştuk, arabalardan iyi anlayan bir arkadaşım "Parası olan Mercedes, aklı olan Honda alır" dedi. Neden dedim, Honda'nın her parçası çok kaliteli malzemeler ile üretiliyor dedi. İnandım. :)
Arkadaşın arabalardan hiç anlamıyormuş .Mercedesle honda kıyaslanırmI ? Mercedes biraz üst klas bir otomobil ve her şekilde hondaya fark atar. E parasıda hondadan paha olsun dimi. Aklı olan dedin ya ondan diyorum bunları.

pumperking

Profesör
araçların karizması 5 sene sonra sönüyor.60bin liraya uzun vadeli ekonomik.manisa yolunda sizi yakıtıyla üzmeyecek ve daha konforlu bir araç (bkz.spor süspansiyon vs uzun yol) akla yatkın geliyor.karar sizin.hayırlı olsun

PetyrBaelish

Profesör
Arabayı boş ver, sana motor öneririm.

Yamaha R1, R6, Kawasaki ZX10R, ZX6R.

İlgin var ve seviyorum diyorsan öneririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben peugeot 3 sene kullandım 308 modelini ve kullandığım her günede lanet ettim otomatik şanzıman sıfır kalite sıfır işçilik sıfır sattım kurtuldum sana öle diyim peuggeottan aman uzak dur aklın varsa,ancak honda'yıda bilemem kaliteli diyolar piyada duyulmuş tutunmuş marka sonuçta japon arabası ne kadar sorun çıkarabilirki sen honda al fransızdan uzak dur

hanakdoctor

Üyecik
Kardeş biraz bekle mazda 3 2014 al. Bir hafta mazda kullan başka hic bir arabaya binmek istemezsin mercedes AMG Volvo s60 BMW 530 Audi a8 haric bu söylediklerinde ne kadar hakli olduğumu ancak yaşayarak anlayabilirsin

semih61

Profesör
honda sevdalısı olran pejo derim.tasarımda ikisi arasında dağlar var.honda son 2 yıldır tasarıma battı bence.eski kasa civic sedanlar 13 kasasından daha yeni modelmiş gibi görünüyor.heleki hb modelinin tasarımı facia bana göre.

stat counter