Peugeot 206 çok mu kötü yaa??

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

prooge

Üyecik
:D aslında modifiye yapmayıda düşünüyorum.poloya modifiye gitmez ama ya öle değil mi?

1ruby1

Profesör
:D aslında modifiye yapmayıda düşünüyorum.poloya modifiye gitmez ama ya öle değil mi?
İnan bana çok tatlı oluo tavsiyem beyaz polo almandır.. Siyah bide jant yap yeter.. Zaten içindeki mavi göstergeler yeter :D

prooge

Üyecik
evet ya gerçkten yakışmış modifiye araba senin mi?

prooge

Üyecik
evet arkadaşlar kullananların tecrübelerini alsam çok ii olur kararsız kaldım? yada bu araba hakkında fikirleri olanlar tecrrübelerini paylaşça çok sevinicem?

Gorkem

Profesör
peugeot 206 çok sert araba şuan golf kullanıyorum peugeot'a bindim çok kötü yol tutuş kabileyeti falan hiç tavsiye etmem

1ruby1

Profesör
evet arkadaşlar kullananların tecrübelerini alsam çok ii olur kararsız kaldım? yada bu araba hakkında fikirleri olanlar tecrrübelerini paylaşça çok sevinicem?
Arkadaşım Peugeot 206 ve Polo kullanan birisi olarak şunu söleyeyim.. Arasnda dağlar kadar fark var.. Ben Polo tavsiye ederim.. Bence sende ikisini kullanma şansın olursa bi dene farkı anlayacaksın.. (Zaten vites geçişlerinde polo'nun joystick gibi vitesi ve hidrolik debriyajını farkedeceksin)

mnalilarry

Asistan
peugeot ile biraz hızlanınca (şehir içinde yapabileceğin hız) dışarıdan gelen rahatsız edici ses yol tutucu savrulma fln giderek kötü oluyormuş bi yaşamışlığım yok ama bende araştırdım ve opel corsada karar kıldım

gokkan

Üyecik
peugeot yaygın bir bayi ağına sahip.Bu bir artı.

hoca oğlunu eşeğe bindirir bir köyden geçer.^^aa çocuga bak yaşlı babasını yürütüyor kendisi eşeğe biniyor''derler

Hoca çocugu indirir kendisi biner başka köyden gecerken de''aa utanmaz adam ufacık çocugu yürütüyor da kendisi eşeğe biniyor'' derler.

Hoca oğlunu da eşeğe bindirir beraberce giderler geçtikleri köydekiler''aa utanmaz insanlar eşeğe 2 kişi binmişler eşeğin de bir canı var yazık'' derler

Hoca oğlum gel biz yürüyelim eşek yüksüz gitsin der geçtikleri köydeki insanlar''aaa salaklara bak eşek dururken yürüyolar binsenize eşeğe''derler

Hoca en sonunda eşeği sırtına alır yoluna devam eder...

Kararını ver ve al.Domates almıyosun araba alıyosun ve istediğin arabayı al.Kimseyi memun edemezsin.Keyfine bak dostum.

Süper özetlemişsin +5

prooge

Üyecik
ya asrkadaşlar kullannalardan da iyi şeyler duymadım. valla bu gidişle ya renault clio (yeni kasa) yada fiat punto alıcam galiba o arabalar nasıldır acaba:S ??

Orhun67

Üyecik
bence alma gerçekten çok sorunlu bi araç kuzenımde 150 hp'lik gti var. sorunu bitmiyor benı bıle cıldırttı . 2 el pıyasasıda cok dusuk 18000 tl ye aldı 14000'e kadar dustu suanda satılmıyor lanett. Benım abımde Şahin var taş gibi valla tamponu 10 kere deıstırmısımdır .30 tl bı tamponu hemıde yerliii:D:D:D

prooge

Üyecik
evet burdan ne çıkıo iyi bi araç mı yani? bu arada aracı kullananlar çok memnun ama kullanmayanlar büssürü şey söliolar kötü :S:S ?

MegaWolt

Profesör
Sen en iyisi git şahin al...
polo ile 206 bir mi arkadaşlar yapmayın...poloya da bindim ben resmen kütük gibi..ön konsol oyuncak gibi, hiç sportif yanı yok...modifiye'nin m si bile yapılmaz ona, yakışmaz yani çirkin araba...
Arkadaşım eğer genç işi olsun, ufak modifiyede yaparım dersen 206 al derim, yok bana yakıtı az olsun, parçası ucuz olsun dersen git tüplü toros veya şahin al tepe tepe bin.

stat counter