Onun hakkında sorularınız ve düşünceleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

rtakak

Profesör
BJK dersem inanır mısın :)

GS'liydim ama futbol ...
images (4).jpeg

Çok paralar dönüyor bu işlerde ve bundan rahatsız oluyorum.

BJKolik

Profesör
@rtakak haklısınız ama fanatiklik ruhumuzda var bu arada BEŞİKTAŞ' lı olduğunuza sevindim.

justreo

Asistan
Technopat'ta gereksizce ban yememek mi yoksa New York seyahati mi? İlki daha çekici geliyor bana son günlerde. :)

kaanm55

Dekan
Evet basit sorularla başlayalım :)
Adın nedir?
Şu an uykun var mı?
En sevdiğin renk?

rtakak

Profesör
Evet basit sorularla başlayalım :)
Adın nedir?
Şu an uykun var mı?
En sevdiğin renk?
Adım Recep :)
Evet, şu an saat 7"de uyandırıldığımdan uykum var.
Yeşil ve mor :)

Technopat'ta gereksizce ban yememek mi yoksa New York seyahati mi? İlki daha çekici geliyor bana son günlerde. :)
2.si :)
Technopatta hiç gereksiz ban yemedim ama gereksiz uzun ban yedim. 1 saat olması gerekirken 1 gün yedim. Dur anlatayım :)
Hatalı mesajı alıntılamak ceza sebebi.
Eskiden bunla alakalı epeeey cezam vardı..
2. uyarıdan sonra ceza 1 gün oluyor. Tabi aralıksızsa. Benim ise aldığım son uyarı ise 1 ay önceydi. Steam'den moderatöre yazdım cezamı düzeltti :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

New York'a hiç gitmedim. Gitmek istemişimdir.

Son düzenleme:

|SeYYaH|

Rektör
Başka soru yok mu :(
Yukarıda Ali Şeriati'nin sözlerini nakletmiş olman kültürel boyutta sığ biri olmadığını gösteriyor; Buna sevindim. Türkçemizi hatasız kullanmaya çalıştığını farkettim; Bu da adınıza daha başka bir güzellik. Suale gelince... Yüzünü Allaha dönüp kul olmak mı, zenginlik sevdasına kapılıp pul olmak mı sizce daha önemli? :)

Not: Bu arada yeni farkettim, yukarıda Allah sözcüğünü küçük harfle başlayarak yazmışsın, kredibilitenizden epey bir puanlar götürdü, haberiniz ola! :D

rtakak

Profesör
Ahaha olabilir öyle şeyler ama maşaAllah yazmam. Yanlış bir kullanım.
Bulabilseydim Allah olarak düzeltirdim :)

Zaten Allahın kuluyuz, hayırlı kul olmaya çalışıyorum. Elhamdülillah namazımdayım :)

Ali Şeriati sevdiğim sosyologlardandır :)

epsilon06

Doçent
Ben sorayım sonunda bir anime sever daha buldum:) Ne ara böyle biri oldum bilmiyorum ama anime izlemek bağımlılık yapıyormuş gerçekten. Siz neden anime izlemeye başladınız, 3 tane anime önerir misiniz, (tokyo ghoul, death note shinseki no kyojin, sword art online naruto,one piece dışında bir şeyler olursa iyi olur hatta az bilinen cevherler olursa daha da güzel olur)

rtakak

Profesör
Ahahaha anime izlemeye başlamam çok garip.

Bundan 4 yıl önce okulda sınav oluyorduk. Benim ve arkadaşımın sınavı bitmişti.
Tokyo Ghoul'un mangasını okuyordu. Bana da 1.sini verdi ve ben okudum. Çok beğenmedim, ertesi hafta bütün mangaları okudum. Daha sonra animesini izledim :)

Öneririm ama biri manga.
Plastic memories -yeri bende çok ayrı- , steins gate- stenis gate:0 2.sezonudur, aman onu izleme- ve manga olarak plunderer :)

Tokyo Ghoul'un mangasını okuyordu. Bana da 1.sini verdi ve ben okudum. Çok beğenmedim, ertesi hafta bütün mangaları okudum. Daha sonra animesini izledim :)

Öneririm ama biri manga.
Plastic memories -yeri bende çok ayrı- , steins gate- stenis gate:0 2.sezonudur, aman onu izleme- ve manga olarak plunderer :)

Son düzenleme:

epsilon06

Doçent

Öneririm ama biri manga.

Öneririm ama biri manga.
Aslında benimde ilk mangayla başlamıştı death noteun mangasını almıştık arkadaşla ortak sonra kavga ettik gibi oldu o hepsi bende dursun falan dedi parasını verdi sırf o yüzden death noteun animesini de izlemiyorum:D bunlar lisedeydi sonra da yıllar geçince birgün bende izleyim bari dedim ve başlamış oldum:) plastik memoriesi izlemedim steins gate'e de başladım ama konuşmaları ortamı hoşuma gitmedi pek masum görünmedi bende bıraktım :) Animeye başladıktan sonra manga okumak pek çekici gelmiyor izlemek daha eğlenceli geliyor bende Natsume yuujinchouyu öneririm izlemediyseniz

rtakak

Profesör
İzlemedim ama bakıcam. Platic memories çok seviyorum keşke 2. sezon çıksa ama çıkmayacak.
Çünkü hikayesi kısır. İzlemeni öneririm.

rtakak

Profesör
Yeni kişimiz @Halktan Biri :)
Onun hakkında düşünceleriniz ve sorularınızı alabiliriz.

Ben sonradan yazacağım :)

Cyb3r_K1ng

Bamsı Alp
Onursal Üye
@Halktan Biri ile iyi arkadaşız. Maşallah...
Ama şunu sorayım. Hangi üniversiteye gitmeyi düşünüyorsun? Hangi bölümleri düşünüyorsun?

rtakak

Profesör
Keşke benim zamanımda da yazsaydınız :)

Sevdiğin dizi var mı? Var ise neler bunlar?

Öneri üzerine anime izler misin?

Bunlarda benim sorularım :)

stat counter