O Kızı geçmem lazım!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Administraktör

Profesör
Hocam şimdi tubitak yarışmalarında bile "eğer birinci birden fazla olursa..." diye ibare olur :) bilmem anlatabildim mi... Hani kupada bile takımlar yenişemiyor sonra ek uzatmalara, maçlara veya kuraya başvuruluyor ya işte bazen birden fazla birinci çıkınca bi şey yapılmıyabiliniyor.

ÖRNEK:

TEOG-2'de 17 bin birinci
8. sınıf öğrencilerinin iyi bir liseye girebilmek için katıldığı ikinci dönem TEOG’da 17 bin öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı.
İKİNCİ dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi merkezi ortak sınavlarında 81 ilde 17 bin birinci olduğu öğrenildi.... yaptığı araştırmaya göre bu öğrenciler 120 sorunun tamamını doğru yanıtladı. Geçen yılki ikinci dönem TEOG’da ise 987 öğrenci tüm testlerdeki 120 soruyu doğru cevaplamıştı. 1 milyonun üzerinde öğrencinin katıldığı ikinci dönem TEOG’daki bu sonucu ...
2 milyon öğrenci arasında ve teog gibi bir sınavda 17bin birinci çıkarda 24-34 kişi arasında 2 birinci çok zor:)

ortaokullu60

Üyecik
o teog eskidir kessin yani matematikte 2 üssü 6 nın cevabını isteyen sınavdan birşey beklemiyecen xd
2 üssü 6 yani:
2x2x2x2x2x2x2
veya
6 üssü 2 yani
6x6
yani sonuç:36

teogda bunu soruyolarsa ben full doğru yaparım bu sefer 1.cilerle (17bin kisiyle) sınava girerim 1000 kisi elense 16bin kisiyle girerim ooo 18 kez teog sınavınamı girecem en iyisi 1 yanlış 119 doğru yapmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada ingilizce çok kötü geçti (seçmeli ingilizcede normal ingilizcede) 64-77 almısım kısaca o kız beni geçti basa bas gittiğimiz o kızda beni geçti 4.olarak sınıfı bitiriyorum

kızları eziklicem diye diye kendini ezikledin ayıptır ayıp ...
sanki dünyanın sonu kızlar bu konularda daha iyi maşAllah demen gerek.

stat counter