NOTE FE / 7 Cihazımın Şarj Sorunu Hakkında ;

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


cagrialaf

Üyecik
Katılım
15 May 2018
Mesajlar
1
Puanları
1
Konum
Kahramanmaraş / Elbistan
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Samsung güzel bir cihaz çıkarıp NOTE FE'yi piyasaya sürmüştü bende bu cihazı popüler olmadan önce ilk alanlardanım. Geçenlerde Hızlı Şarj'ın Bataryayı yavaş yavaş öldürdüğünü duydum ve ihtiyacım olmadığı için hızlı şarjı kapadım. Ama ne yazık ki Şimdi de Hızlı Şarj moduna aldığımd abile şarj almıyor. Üstüne üstlük Sürekli ama sürekli ıslak kuru farketmeden salak saçma yerlerde Şarj aleti değiştirdiğimde vs. Soket ıslak kurutun ve sonra tekrar takın uyarısı veriyor. Şarjım şu an bitti ve Şarj almıyor telefon. Şarjı olsa USBSettings kullanarak çözüyordum ama şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Bilenler HELP ME PLS! :mad:

Edit; Konuyu Açtıktan hemen sonra bana kızdı cihaz galiba Şarj almaya başladı Islak mendille silmiştim ekranı galiba bu kez gerçekten soket ıslaktı. Ama bu ortada bir sorun olmadığı anlamına gelmiyor :D Bu Tarz hatalar almaya devam ediyorum sıklıkla. Islak ortam değil de Nemli ortam acaba Reseptörlerin / Sensörlerin aktive olmasını mı sağlıyor ?

Edit 2; SYROX marka 5 liralık bir şarj aletinden Hızlı şarj alıyor ama 3.0 destekli son model kendi adaptöründen Hızlı Şarj almıyor
 
Üst
stat counter