NFS Pro Street Demosu Sonunda Çıktı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

regedit

Profesör
bu beta 700mb galiba, bence senaryo vardır |)

Phabio

Doçent
Arkadaşlar oyunu yükledim ve oynadım...
Oyunda bi heyecan yok gerçektende. Street King sıfatına bürünmeye çalışıosunuz, bu ünvanı kaptırmamaya çalışıonuz falan. Yarışlarda arkadaşın belirttiği gibi yasal. Polis molis yok!
Ben gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Ama ümit ederim full version böle deildir..
Bende Test Drive Unlimited oyununun en iyisi olduğu konusunda hemfikirim. Deneyin derim.
En yakın zamandada SS'leri koyicam.

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Phabio dedi ki:
Arkadaşlar oyunu yükledim ve oynadım...
Oyunda bi heyecan yok gerçektende. Street King sıfatına bürünmeye çalışıosunuz, bu ünvanı kaptırmamaya çalışıonuz falan. Yarışlarda arkadaşın belirttiği gibi yasal. Polis molis yok!
Ben gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Ama ümit ederim full version böle deildir..
Bende Test Drive Unlimited oyununun en iyisi olduğu konusunda hemfikirim. Deneyin derim.
En yakın zamandada SS'leri koyicam.
Ayen anlattıklarına katılıyorum dostum...Benim indirme imkanım yok(malum kahrolası kota yüzünden).İnşallah tam sürümü konulu olur yoksa NFS serisi sil baştan sıfırdan başlıyo demektir.Ayrıca hasar özelliğide çok ayrıntılı değilmiş.Belli başlı(kaporta, boya, lastik vs.)parcalar hasar görüyormuş.

Test Drive Unlimited bambaşka bi zevk.Hele bide direksiyon takımıyla oynandımı resmen koltuga çivileniyosunuz...Gerek konusu, gerek oynanış tarzı, polisleri, ek görevleri, mağazaları, oyuncuyla %100 sürekli bir iletişim içerisinde oyun.Gerçekten harika düşünülüp tasarlanmış bir şahaser !!!

m1903

Profesör
Test Drive Unlimited gerçekten çok hoştuda fizik motoru vasattı onunda.Klavyeden oynamaksa işkence.Aslında ona bakarsanız tdu'dada bir hikaye yoktu.Sadece oyunun başındaki video hikaye akışı varmış gibi gösteriyordu ama gerisi boş.
Hasar konusuna gelincede NFS arcade bir oyun.Gidipte arabanın paramparça olması olacak birşey değildir bence.Araba parçalayacaksan Colin McRae DiRT oynayacaksın.Polis konusuna gelirsemde polisler carbondaki gibi olacaksa polis olmasın daha iyi.

Phabio

Doçent
Yanılıyorsun, TDU'da sadece bir yarış oyunun anlayışından ziyade, konut, kıyafet gibi opsiyonlara yer verilmiş olması oyunu daha cazip kılmış bence.
NFS'de arabanın paramparça olması elbette çok saçma olurdu fakat mademki böyle bir yenilik getirilmiş, hakkının verilmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Çünkü gördüğüm kadarıyla sadece kaporta parçalanıyo, tekerlek patlaması gibi daha öne çıkan hasarlara yer verilebilirdi.
Polis konusunda ise tamamen haklısın, carbondaki polisleri atlatmak için Corvette değil, 21 Vites bi Bianchi olsa bile üstesinden gelirsin. :)

m1903

Profesör
Ben yarış oyununu yarışmak için aldığımdan kıyafetmiş vs. pek bakmadım TDU'da.Ama galeriye gidipte araba almak gerçekten hoş.Ayrıca benzin istasyonundan benzin falanda alsak tam benlik bir oyun olurdu :) Düşünün bi millionares cup(öyle bişeydi galiba oyunun en uzun yarışı) sırasında gidip benzin alıyorsun :D

stat counter