NFS: Most Wanted sistem gereksinimleri açıklandı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Karargaht

Dekan
Farkındaysanız gereksinimler yüksek. Yani en düşük sistem gereksinimi bunlar ve çoğu zaman en düşük sistemi karşılayan bilgisayarlar ya hiç çalıştırmaz yada çalıştırır donar, kasar vesaire. En ideali 4GB ram ve en az 128 bit'lik 1GB bi ekran kartı işinizi görecektir.

Antibiotic

Asistan
Oyunun xp desteklememsi çok normal çünkü oyun Frostbite 2 ile yapılıyor,Frostbite 2'ninde xp desteği yok :) Battlefield 3 gibi :),Benim sistemden yanada bir sıkıntı yok :D Sapphire 6950 2GB 256Bit Dual Fan :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi kaldımsonunda açılmıyo bu yıldız ben bu oyunu bıraktım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Benim Bilgisayarım Kötü Bilgisayar Şöle versiyon 2002 service pack 3 ıntel celeron 420 1.6 ghz 1 gb ram 512 mb ekran kartı Hangi oyunlar olur Lütfen YArdım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar sistem ozelliklerim sunlar:
ATI radeon HD 3400 ekran kartı
intel core 2 quad Q8200 4 çekirdek
RAM 4 GB
ama çoğu oyunda kasıo mesela crysıs filan windows 7 bunu insallah iyi ozelliklerde oynarım

aykutoglu

Asistan
oyun topu topu 5,37 Gb yer kaplıyor 20 biraz değil baya bi abartı olmuş :)
ama kesinlikle tavsiye edeceğim bir oyundur süper ötesi :)
grafikler, ses, kontroller süper ötesi tek can sıkıcı olan polislerin ve diğer yarıştığımız arabaların yapay zekası biraz fazla ileri derecede olmuş :D
polislerden kurtulmak gerçekden zor yarışlarda da diğer araçlar acayip pislik yapıyor yoldan çıkartıyorlar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bi sorunum var ve yardımlarınızı bekliyorum i7 işlemci atı mobility radeon 5650 1 gb paylnşız ekrankartı 6 gb ram var ve gta 4 te kasıyo ful grafikte sizce neden olabilir

stat counter