Need For Speed The Run

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fulldosya

Üyecik
oyunu indirdim ve güzel bir şekilde oynuyorum aslına bakarsanız kös kös yarışmak yerine oyuna bir senaryo katmaları güzel olmuş

topalsolucan

Rektör
15gb ı indirmem, rardan çıkarmamdan daha kısa sürdü. çıkan rardan bir daha çıkarıyorum işe bak :)

Cloakengaged

Dekan
Evet dostum ama o boyutta sıkıştırılmış bir ripin kurarken ne kadar süreceğini de tahmin edersin herhalde. :) 1 saatte falan kurulur tahminimce.
Bu arada netten bulun bir premium filesonic, wupload hesabı indirin IDM ile. 15 GB torrent'ten iner mi yahu.. İndirenlere Allah sabır versin.
4.61 gb indirdim.
2 saat kurulması sürdü.
kuruldukdan sonra 15.3 gb oluyor.

-----------
frostbite 2 grafiğin hakkını vermiş yine..

Blackout

Dekan
Ben o zaman fazla iyimser söylemişim 1 saat diye. :) 5.68'lik rip 45 dk kadar sürmüştü, reloaded 10 dk sürmedi sanırım. Gel gör ki lanet 30 fps olayı yüzünden oyunu oynayasım gelmiyor. :hammer:

Ekleme: Bu arada Skidrow; L.A. Noire ve Saints Row The Third release'lerini yayınladı. Telafi edecekler sanırım.

topalsolucan

Rektör
3 saattir aralıksız oynuyorum. grafikler gerçekten harika. dev ekranda tadı bambaşka oluyor.

rtgrlndr

Profesör
bende inmesini bekliyorum sonra başlayacağım oynamaya :)

bybarut

Asistan
1Mb ile tam bir işkence olsa da inşallah linkler ölmeden 3 güne iner
ve neymiş görürüz :eek:

YellowRed

Rektör
15gb ı indirmem, rardan çıkarmamdan daha kısa sürdü. çıkan rardan bir daha çıkarıyorum işe bak :)
al benden de o kadar. kaç kez rardan çıkardım hatırlamıyorum bile. :D şu oyunların dvdsi çıkınca adam gibi isosunu kırıp paylaşsalar keşke.

Erdem-FB

Dekan
Benim gelemedi bi türlü hız azalıyor hep . Reloaded

THR

Profesör
Oyunu yeni oynamaya başladım ilk izlenim olarak senaryosunu çözemesemde grafikler güzel ancak klavyede oynamak eziyet olmuş tuşları ayarlıyorum ama oyuna girince farklı gamepad kısayollarını gösteriyor klavyeden ilk denemede bulana kadar adam ölüp gidiyor. Ancak benze bir sorun gamepad içinde geçerli ayarlar kontroller kısmına girince sadece klavye ve direksiyon seti koymuşlar haliyle gamepad tuşlarını ayarlamak biraz sıkıntılı ve halende bu sorunu çözebilmiş değilim çünkü oyun kontrolleri direksiyon setine uyarlı olduğu için gamepad'de bulunan tuşların bazılarını görmüyor ve bu da oynayışı epey zorlaştırıyor.

li10sKing

Profesör
6 GB oyun 2 saatte indi ilk izlenimim çok iyi denilebilir aksiyon bol şu sıralar oynadığım tek oyun şöförler sıralamasında 86. sıralamadayım grafikler iyi NVIDIA driverlarını güncellemeniz lazım

THR

Profesör
Gamepad ile oynayabiliyor muyuz?
Oyunda gamepad desteği yok ama direksiyon setini kendine göre ayarlayabiliyorsun. Ancak her nekadar ayarlasanda bazı tuşlar için bu mümkün olmuyor (aslında bu sorun gamepad'lere göre değişeblir).
Biraz sıkıntı versede şimdilik karışık bir kombinasyon yaparak oynuyorum

Ben Kenobi

Dekan
Oyunu biraz oynadım ama daha fazla dayanamadım.
Kötü.
Oyundaki tek güzel şey şu :D

Bir de o kadar blur efekti konulmuş bir kişi de çıkıp dememiş ki aga bu nedir önümü göremiyorum

Darknes$

$
Onursal Üye
Oyunda gamepad desteği yok ama direksiyon setini kendine göre ayarlayabiliyorsun. Ancak her nekadar ayarlasanda bazı tuşlar için bu mümkün olmuyor (aslında bu sorun gamepad'lere göre değişeblir).
Biraz sıkıntı versede şimdilik karışık bir kombinasyon yaparak oynuyorum
Gamepad düşünüyordum oyun için ama bakacağız çaresine..

YellowRed

Rektör
oyunu kurdum ve biraz oynadım. ilk izlenimlerim şöyle: :)

artılar:
grafikler güzel. senaryo fena değil. ses efektleri ve müzikler kaliteli. oyun içindeki yarışlar keyifli. yarış içinde checkpoint sisteminin getirilmesi güzel. herhangi bir yerde kaza yaparsak, son checkpoint noktasından devam edebiliyoruz. o ana kadar yaptıklarımız çöpe gitmiyor. araç kullanımı zor değil.

eksiler:
kontroller hot pursuit'in aynısı. aracı hareket ettirmek için A tuşuna, nitro için SOL SHIFT tuşuna ve virajları alabilmek için SPACE tuşuna basmak gerek. ben klasik nfs kontrollerini (ok tuşları) tercih ederdim. ayarlar bölümünden A yerine yukarı ok tuşunu da ayarlayamadım. sonunda problemimi num pad tuşlarına (8-4-5-6) ayarlayarak hallettim.
ayrıca yarış içinde araç yoldan çıkarsa oyun reset atıyor ve son checkpoint noktasına geliyoruz. üstelik her bölümde sınırlı sayıda reset hakkımız var. haklarımızı tüketirsek bölümü baştan oynamak zorunda kalıyoruz. araç biraz savrulup asfalttan dışarı kaysa reset atıyor. bugüne kadar hiçbir yarış oyununda böyle saçma bir durum görmedim.

puanım: 7/10

stat counter