Need For Speed The Run

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mila12

Dekan
Onursal Üye
MW3 oyunundaki gibi elimizde patlar buda :) Çinlilere güvenmiyorum :D

Ghost34

Profesör
Ali213 ün üstüne reloaded kürek* çakınca mis gibi oluyor ;) (MW3 te denenmiştir^^)

Blackout

Dekan
Oyunun boyutu çok büyük. Hemen oynamak istiyorsanız ve hızlı bir bağlantınız yoksa multi 13 olanı değil, sadece İngilizce dil içeren ripini (Need.for.Speed:.The.Run.LIMITED.EDITION-REPACK.ONLY.ENGLISH - 6.58 GB) indirmenizi öneririm. İlaç da çıktı nasılsa. Scene release gelince indirip arşive atarsınız.

Usui Takumi

Profesör
3 büyükleri bekleyin ki zaten benim oynamam imkanısz sırf Fable ve FM4 için xbox konsolu alacam

Blackout

Dekan
Yine reloaded yine reloaded. Yok abi release sonrası güncellemeleri takip etmiyor diye şikayet ediyoruz falan ama çıktıkları günden beri kral bu adamlar. Diğer grupları toplasan sürüm sayısı bakımından bir rld etmiyor. Helal olsun.
İndirecekler için: P2P sürümlerdeki fps sınırlama sorunu yok. Keyfini çıkarın.

xyz1234

Profesör
oyunu dün repack edilmiş olarak 16gb download ettim. eve gidince deneyeceğim. reload halletmiş yine. skidrowdan ses yok bu aralar.

Darknes$

$
Onursal Üye
Torrentleech 575 / 917
İptorent 90 / 172

Need for Speed The Run-Black Box ne oluyor ?

fatih0xx

Asistan
ben indirdim ama çalıştıramadım. sistemim 64 bit ondanmı acaba

Blackout

Dekan
Sadece ingilizce olan sürümü (BlackBox) 4.61 GB.
Evet dostum ama o boyutta sıkıştırılmış bir ripin kurarken ne kadar süreceğini de tahmin edersin herhalde. :) 1 saatte falan kurulur tahminimce.
Bu arada netten bulun bir premium filesonic, wupload hesabı indirin IDM ile. 15 GB torrent'ten iner mi yahu.. İndirenlere Allah sabır versin.

Darknes$

$
Onursal Üye
Torrentte son hızda iniyorsa indirilebilir :D

Blackbox geç kuruluyorsa uğraşmayalım birde onunla 15 gb yi çekelim.

Blackout

Dekan
İndirecekler için: P2P sürümlerdeki fps sınırlama sorunu yok. Keyfini çıkarın.
Nasıl saçmalamışım ama. Fps sınırlandırma olayının sürüm kaynaklı olduğunu düşünüyordum, rilodıd release çıkarınca dertler bitecek dedim ama maalesef işin aslı öyle değilmiş; :cursing:

NFS: The Run, 30 FPS'de Çalışacak

Need for Speed: The Run ile ilgili hâyâl kırıklığı yaratabilecek bir bilgi paylaşıldı. Black Box imzalı yeni NFS'nin maalesef 30 fps'de çalışacağı doğrulandı.

L.A. Noire'in de 30 fps olarak çalışacak olması PC oyuncuları tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Ancak L.A. Noire'in en azından açık dünya tabanlı bir oyun olduğunu düşündüğümüzde affedilebilir bir yanı olduğunu görüyoruz. NFS: The Run ise yarış oyunu olmasına rağmen böyle bir fps sorunu ile karşılaşması otoriteler tarafından tepkiyle karşılandı.

Belki de ileride bir yama ile oyunun FPS'si arttırılabilir. Kim bilir, ancak şu anda elimizde 30 fps ile çalışacak bir Need for Speed: The Run bulunuyor.

stat counter