Need For Speed Shift Drift Yapmak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

OnLT

Dekan
Onursal Üye
Okudum da merak ettim canım çekti. :D

Mta

Profesör
Gidiyorsun bir tane Logitech G25 alıyorsun. Sonra virajlarda hafif ayagını gazdan cekiyorsun , hafif debriyaja basılı tutuyorsun . Dönüşlerde gaza çok yüklenmeden ara gazı veriyorsun . Drifte ters mantık vardır. Sol doğru kayarken tekerler sağa dönecek sağa doğru kayarken tekerler sola dönecek. Kaydırmak içinde el freni yerine vitesi düşürürsen teker pati koyar daha çok puan toplarsın. Alacağın araba çok hızlı olmasına değil atik olması dikkat edeceksin özellikle 1 ve 3 vitesleri kalkışları çok iyi olmalı. 1. ve 2. vites geçişi arası çok kısa ve ya çok uzun olan arabaları seçme.
Ben böyle oynuyorum :)

Dipnot ; Direksiyonu döndürürken parmalarınla kavrayak degil avuç içinle döndürürsen daha kolay olur :p

freewill

Dekan
valla bende direksiyonla oynuyorum bende gt serisi var zaten feed back sayesinde aracı hissettiğiniz için refleksleriniz otomatik yanıt veriyor :D ben direksiyonu yumuşak çevirip hemen sert bir hareketle başlatıyorum drifti :D klavye ile zor oluyor :D

Mta

Profesör
valla bende direksiyonla oynuyorum bende gt serisi var zaten feed back sayesinde aracı hissettiğiniz için refleksleriniz otomatik yanıt veriyor :D ben direksiyonu yumuşak çevirip hemen sert bir hareketle başlatıyorum drifti :D klavye ile zor oluyor :D
Aynen öyle :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben tokyonon 3 3 driftinde zorlanıyorum nasıl yapıcaz

stat counter