Need For Speed Shift Drift Yapmak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lazerboy

Profesör
Arkadaşlar bi türlü NFS Shift'te drift yapmayı başaramadım.Yapabilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

as66

Profesör
Kardes bende anca istediği kadar puan toplayabiliyom bazen 2 ye katladığımda oluyor.
Püf noktası yolun işaretli bölümleri bence burada arabayı fazla sarsmadan drift yapmaya çalış.
Ancak bunu diyebilirim ama eski oyunlara nazaran acaip zorlamışlar drift kısmını.

lazerboy

Profesör
Onu yapmaya çalışıyorum ama hemen spin atıyor araba onu bi türlü beceremedim :D

as66

Profesör
Hangi arabayı kullanıyorsun doğru arabayı bulmakda çok önemli :D

lazerboy

Profesör
Bende modifiyeli BMW 135 Coupe ve Chevrolet Camaro (yine modifiyeli :D) SS var.Aslında Tier2'de drift bölümünde kendisi veriyor arabayı ama başka zamanda 135 Coupe almaya mecbur bırakıyor.Yani Camaro'yu alamıyorum.Şu an Tier 2'de drift bölümünün 1. kısmındayım.Orda Nissan 370Z veriyor yanılmıyorsam.

as66

Profesör
Ben Mazda RX-7 kullanıyordum. Ancak istediği puanı biraz geçip birinci oluyordum.
Yapılamayacak kadar zor değil. Quick race bölümünden kendini geliştirebilirsin.

lazerboy

Profesör
Tamam öyle yapayım o zaman Quick Race'den geliştireyim teşekkürler yardımın için.

nigdeli5168

Asistan
çizgilerden çıkmazsanii puan veriyor bide yön tuşlarına basılı tutma o zaman fazla spın atıyo:)

lazerboy

Profesör
Peki dönerken gaza basmak mı gerekiyor yoksa gazdan çekmek mi?

ExCeLLeNT

Dekan
Valla bende ilk birkaç turda zorlanmıştım ama sonra alışınca işte az çok geçtim hatta öyle bir alışmıştım ki araba bir keresinde uzun bir yolu yan yan kayarak bitirmişti uzun dediysem fazla uzun değil sonra dönüşü yaptıktan sonra düz yol vardı düz yolu yan yan bitirdim genelde de fark atıyordum diğer adamlara ama gerçekten araba seçimi bayağı önemli bu drift olayında.

lazerboy

Profesör
Ben de çalıştım ve başardım sayılır.Sadece dönüşlerden sonra araba kontrolden çıkıp pistin dışına gidiyor onu yapamadım :D

ExCeLLeNT

Dekan
Valla ben dönüşlerde basıyordum araba dönerken bırakıyordum tuşu sonra tekrar kontrolü alıyordum elime ama çok oldu sildim ben o oyunu.
Hele dönüşlerde sakın sağ sol tuşuna basılı tutma benim tavsiyem bu.

ExCeLLeNT

Dekan
İlk driftim 5 dakikayı geçmişti durmadan spin atıyordu araba:DZaten çarpa çarpa karizma da kalmamıştı araçta:D

ExCeLLeNT

Dekan
Araçtan başka herşeye benziyordu hurdacıya versin küfür ederdi sana öyle diyim yani. :D
Neyseki sadece otomatik seçilen arabalar bölümünde bir araba çok iyi gelmişti yeşildi orjinali oyunda unuttum ismini ama sonu 7di galiba birde 8 i vardı şimdi dilimin ucunda ama işte söyleyemiyorum çok iyi drift aracıydı gerçekten iyi driftler yaptım o araçla.

lazerboy

Profesör
Japon arabaları çok tuhaf olmuş oyunda hiç biri güzel değil.Biri sürekli spin atıyor diğeri gaza basıyorsun gitmiyor :D

mehmet7126

Üyecik
sen viraja girdiğinde drifte başlıyorsun burası normal. ama bilgisayar kendisi direksiyonu kırıp toparlatmaya çalışıyor. işte buna izin verme. sen yine direksiyonu viraja göre çevirmeye çalış (bu dediğim driftte tokyo bölümünde sonuna doğru uzun bi u şeklinde viraj var, orda çok işe yarıyor :D) normal virajlarda ise drifte başla, gazı bırak veya bas-bırak yap. yani gazı kendin ayarla. spin atmaya bir çözüm olabilir. yani diyeceğim driftte (90 derecelik virajlarda) gaza basılı tutmucan. gaz kontrol altında olcak. benim drift tarzım bu. :) umarım yardımcı olmuşumdur.

OnLT

Dekan
Onursal Üye
İlla bana indirteceksiniz oyunu ya! :D

stat counter