Need For Speed Run sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

xyz1234

Profesör
Gamepad ile oynamak için aşağıdaki emulatörü ve işletim sistemine uygun olan diğer dosyayı indirip içindekileri oyun klasörüne kopyala ve daha sonra oyun içindeki ayarlardan tuşları düzenle.

XBOX 360 Controller Emulator 2.0.2.156

x360ce Library 32bit 3.3.1.444
x360ce Library 64bit 3.3.1.444

Bende de gamepad takılıydı ama oyun bi türlü tanımadı. Yabancı forumlarda da bundan şikayet edenler olmuş ve orada bu çözümü sunmuşlar. Ayrıca bu yöntemle diğer oyunlarda da gamepad kullanabiliyorsunuz.
bendeki gamepad değil joystik, uçak simulasyonu için kullanıyorum. gamepadle hayatta oyun oynayamadım. klavye daha rahat geliyor.

küçükerdem

Üyecik
arkadaşlar indirdim sildim diyorsunuz da bir zahmet şu indirme linkini paylaşsanız tam olarak nereden indirileceğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinrim
şimdi den sağolun

leeacot

Üyecik
arkadaşlar acil yardım edin ben klavyeden oynuyorum o '' X, A ,Y ,B '' yi göüryorum ama klavyeden hangi tuşa basacağımı bulamadım...

X --- enter
B --- spacebar
Y --- backspace

Allah Rızası İçin Bana Şu A yı Söyleyin Kafayı Yedim Kaç Oldu Deniyorum Bi Bulamadım... :scared:

YellowRed

Rektör
ilk sahnede porche nin içinden çıkmak için bir tuşa basmam gerekiyor. çıkamazsam busted yazıyor. işte orda neye basacağımı bulamadım bir türlü. ekranda hangi tuşa basmam gerektiği görünmüyor. zaten controller ayarlarınıda yapamıyorum. klavye tuşlarını ayarlayamıyorum, joystik aktif olmuyor. o konuda yukarıda THR arkadaş yardımcı oldu. eve gidince deneyeceğim.

fakat ekranda ne hangi tuşa basacağım nede oyundan çıkış esnasında yes ve no (öğle olduğunu tajmin ediyorum. görünmüyor çünkü) seçenekleri görünüyor. gtx serisinden bir kart ile denemem lazım.
klavye aktifse sağ ve sol ok tuşlarına aynı anda basman lazım.

murat188

Üyecik
5 saattir uğraşıyorum arabanın içinden çıkamıyorum klavye ile karambole çıktım ama diğer bölüme geçemedim klavye tyuşlarını bilen varsa söylesin

TheSeyTan1907

Üyecik
i5 760 işlemci ve ati hd 5770 ekran kartı 1920x1080 çözünürlükte 30 fps hiç kasmadan alabiliyorum.. driver problemi olabilir mi ?

WarriorMetin

Üyecik
Ekran Kartının En Son Sürümüne Güncelle İyice Bak En Son Sürümmü Diye,Sonrada Olmazsa ''THR'' Arkadaşın Dediği Gibi Yap...

EnverYigit

Profesör
Atinin 11.11 güncellemesi çıkmış onu indirip kurdum açıldı oyun fakat oyunda ilk turu bitirdim sonunda çalışmayı durdurdu hatası verdi nedendir acaba?

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: Need For Speed The Run.exe
Uygulama Sürümü: 1.0.0.0
Uygulama Zaman Damgası: 4eaa0448
Hata Modülü Adı: Need For Speed The Run.exe
Hata Modülü Sürümü: 1.0.0.0
Hata Modülü Zaman Damgası: 4eaa0448
Özel Durum Kodu: c0000005
Özel Durum Uzaklığı: 011ff198
OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Yerel Kimlik: 1055
Ek Bilgiler 1: 0a9e
Ek Bilgiler 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Ek Bilgiler 3: 0a9e
Ek Bilgiler 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x041f

Çevrimiçi gizlilik bildirimi yoksa, lütfen çevrimdışı gizlilik bildirimimizi okuyun:
C:\Windows\system32\tr-TR\erofflps.txt
Kod:
Sistem Özellikleri:
İşlemci: Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU P7450 @2.13 GHz 2.13 GHz
Ram: 4 GB DDr2
Ekran Kartı: AMD HD 4650 1 GB GDDR5
Sistem: Windows 7 Ultimate Service Pack 1 x64
Need For Speed The Run versiyonu: RELOADED

timothee

Üyecik
arkadaşlar alın size tuşlarrr ab space xy enter rt sağa dön bende bunlar :DD

mxkn

Üyecik
phoenixx sorunu çözebildin mi? bende aynı problemi yaşıyorum şu an, dünya kadar vakit ve kota harcayıp oyunu kurdum ve OYNAYAMIYORUM. sistemim de Ati Radeon HD 3650 ekran kartı, amd turion 64 işlemci ve 4 gb ram var. ekranın göbeğine yumruğu basmak üzereyim !

Mta

Profesör
Alın bi tane F710 Logitech :D Rahat rahat kasın . Az kaldı filmden sonra biter oyun :)

küçükerdem

Üyecik
5 saattir uğraşıyorum arabanın içinden çıkamıyorum klavye ile karambole çıktım ama diğer bölüme geçemedim klavye tyuşlarını bilen varsa söylesin

sen gene oyunu açabilmişsin gene iyi ben onuda yapamadım bir türlü

Uriel

Üyecik
I am running this game successfully and i have no problem at all in this game and i was just suffering that my keyboard keys was not working but later i have done the complete settings of this game.

nr6630

Üyecik
klawyeden tuşları bulamayanlar oyun kolu takılı ise çıkaatın tuşlar normal klavye simgelerinde geliyo enter boşluk sağ sol gibi..
oyunu açamayanlar indirince oyununuz nasıl bilmiyorum ama origininstaller diye bi kurma aşaması var onun kurduğu yerden sakın klasörün yerini değiştirmeyin yoksa NFS RUN ÇALIŞMAYI DURDURDU HATASI alırsınız.. :))) tesadüf buldum.
oyunu indiremeyenler buyrun link 15 gb http://fileserve.com/list/F2VwRqB bu partlı purtlu zurtlu olan....
BUDA TEK LİNK OLANLAR
http://www.uploadhere.com/JGBIFA2OHY ve
http://www.uploadking.com/KLRHLEY5N8 hadi kolay geleee +yorum :)) HA UNUTMADAN ŞU ATİ EKRAN KARTLARINDAN VAZGEÇİN ARTIK NVİDİA OYUN KONUSUNDA UZMAN VE ÇOK KALİTELİDİR BOL SEÇENEKLİDİR

zey30

Üyecik
bende, ati mobility radeon hd 3650, 4GB ram,intel core 2 duo kullanıorm oyunda kasma yok fakat, tuşlar görünmüor
bi yerde helikopter adamı kovalıyor(çatıda) aşağı doğru düşüor, benmde tuşlar görünmediği için sürekli süşüyorum,biri bana sırasıyla tuşları söleyebilirmi??? lütfen yardımmm....

Crazy_Shot

Üyecik
Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı bir türlü tam ekran yapamıyordum ama sorunu kendimce çözdüm.Monitör de bir ayar yaptım.Monitör modelim Philips 222E.Mönötürün ayarlarına girdim.Ayarlardan Çözünürlük uyarısını AÇIK yaptım..Sonra tekrar oyuna girdim oyun ayarlarından mönitörün en yüksek ayarı olan 1920 x 1080 i seçtim Full Screen i de açtım.Sorun çözüldü.Şu an tam ekranda yazırlar tuş kombinasyonu görünerek oynuyorum.Sizlerde bi deneyin

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arabanın içinden çıkamıyorum ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende oyunun basında arabadan cıkıyorum audi ye biniyorum bir süre gittikten sonra ses tekrar ediyo ve oyun takılıyor.sistemi:intel core 2 duo ati Sapphire HD4650 win 7 ........napmam lazım oyun takılıyor yaaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 9800 kullanıyorum çözünürlük ayarlarının bir kısmını da ultra kaliteye getirdim. tkır tıkır çalışıyor

stat counter