Nasıl E Sporcu Lisansı Alınır

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Edenhazard

Asistan
Katılım
19 Eki 2018
Mesajlar
100
Puanları
18
Ben bi ara çok ciddi ciddi geliştirmiştim cs go da kendimi düşünüyordum lisans almayı falan sonra lisanslı e sporcuları izledim sonra vazgeçtim.
 

Rexyhs

Üyecik
Katılım
30 Haz 2019
Mesajlar
15
Puanları
1
Bir cs oyuncusu olarak 3 senedir aralıksız oynuyorum lisans diye bir şey yok bi kere. Esea A A+ G S ranklara Faceitte ise 10 lvl ve TSL gibi yerler de ilk 5 için de olman lazım ki geleceğin açık olucak
 

Arandomguy

Asistan
Katılım
30 Haz 2019
Mesajlar
129
Puanları
28
En yüksek rütbeye çıkınca seni bulurlar sanırım :)
 

eren samet

Üyecik
Katılım
4 Mar 2017
Mesajlar
30
Puanları
8
Konum
İstanbul
Beyler lisans bildiğim kadar alınmıyor sadece maç aratma platfromlarında son seviyeye gelmeniz lazım artık normal cs de global olmak yetmiyor
faceit esea gibi platfromlarda sıralamalara girin derece yapın takımlar izlemeye alıcaktır zaten veya oradan siz takım kurur esle kayıt yapıp turnuvalara girersiniz.
 

Frankresh

Asistan
Katılım
2 Mar 2018
Mesajlar
126
Puanları
28
Konum
İskenderun/Hatay
Türkiye'de PUBG için herhangi bir e-spor oluşumu yok. Olan kulüpler ise küçük merdiven altı kulüpler diyebilirim. Dünya çapında PUBG turnuvaları düzenleniyor ancak oraya ülkemizi temsil etmeye birkaç yayıncı gönderiliyor. Bu yüzden bu konuda henüz yeterli değiliz diyebilirim.

CSGO'da ise durum biraz farklı. En azından ülkemizde PUBG'den daha gelişmiş ve köklü bir e-spor temeline sahip. ESEA veya FACEIT almanı ardından hangi platformda isen o platform üzerinde üst rütbelere ulaşmanı öneririm. Bol bol turnuvalar düzenleniyor onlara katıl ve kendini kanıtla. Onlar seni bulucaktır.
 
Üst
stat counter