mustafa ali yanık şikayet - mağdur

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

onur_cansever48

Üyecik
arkadaşlar 2014 yılında mustafa ali yanık a ameliyat oldum ilk ameliyatımdan bir iki ay geçince burnumun üstü dalga dalga oldu uç kısmı kaydı asimetrik oldu , bunun üzerine yine aynı yıl içinde aynı doktora tekrar ameliyat oldum ve ameliyattan sonra hiç nefes alamaz hale geldim ayrıca burnumun görüntüsüde iyi değil, yaklaşık 4 yıl içinde aynı doktora ameliyat olmuş farklı sıkıntılar yaşayan insanlarla tanıştım , ben internette eleştiri hakkımı kullanarak şikayetlerimi yazıyorum ama siliniyor veya bir şekilde kaldırtılıyor , ifade özgürlüğümü kullanarak bu doktoru asla önermiyorum şuan mahkememız devam ediyor ilerki zamanlarda güncelleme yapacağım ,LÜTFEN KONUMU SİLMEYİN
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşünceyi açıklama ve yayma hürriyeti
ANAYASA MADDE 26. – Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

ayrıca forum dışı soru sormak isteyen olursa numaram 05366188899

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ÆSir

"Raporla" Kullanalım, Kullandırtalım.
Yönetici
Moderatör
Şikayetinizi şikayetvar.com platformuna paylaşabilirsiniz.

onur_cansever48

Üyecik
inşallah mahkemeyi kazanacağım ozaman kapı gibi mahkeme kararını heryerde paylaşacağım ve bununla alakalı web sitesi kuracağım ozaman da sildirebilecekmi göreceğiz ,

VahdetElmas

Üyecik
Merhaba bu doktora bende ameliyat oldum. Lazerle estetik yapacağını söyledi şişlik morluk olmıcak dedi fakat söylediği gibi olmadı. Ayrıca sonradan öğrendimki lazerle estetik falan olmuyomuş tamamen pazarlama taktiğiymiş. Şuan burnum yamuk ve kıkırdaklar alındığı için yüzümle uyumsuz bir burnum oldu. Mağdur oldum revizyon ameliyatı için 25 30 bin lira para istiyolar kaburgadan kıkırdak almak gerekiyormuş ameliyat olmadan önce iyice araştırın arkadaşlar doktor diye kimseye güvenmeyin.

Son düzenleyen moderatör:

mersinprince

Üyecik
Doktorun da yeteneklisi ve yeteneksizi var. Ağzı iyi laf yapan iyi cerrah olmayabiliyor. Daha önce ameliyet olmuş referans birilerini bulmak çok önemli.

Xenobe

Üyecik
Beni de ameliyat etti. Nefes alan burnum alamaz hale geldi. Deviasyonu düzeltmemiş. Ayrıca burun kanatlarım içine doğru inanılmaz çöktü, dudak estetiğim bozuldu. Burun ucum daha ameliyatın 1 ayında düştü ve sallanmaya başladı. Bu adam doktor olamaz. İnternette geçen sene şikayet aradığımda bulamamıştım 1 tane bile. Ona güvenip ameliyat olmuştum. Zehir zıkkım olsun aldığı her kuruş. İkinci ameliyatımı ünlü bir doktora olmak durumunda kaldım 30-40 bin bandında olan. Bir dünya para ve eziyet. Eski estetik bozulmalardan da kalan bazı sorunlar cabası. Ben de dva açmayı düşünüyorum.

onur_cansever48

Üyecik
Son yorum yapanlar da nedense yeni üye ve 1 mesajı olan kişiler :rolleyes:
Burda yeni kayıt yaptıran bir üye direk doçentliktenmi başlıyor? Adı üstünde yeni üye mesajıda 1 den başlayacak doğal olarak , ha ben yukardaki iki üyeyide tanıyorum , insanlar sıkıntılarını paylaşmak için bişeyler anlatmışlar , keşke biz ameliyat olmadan öncede bizim gibi başından geçenleri yazan insanlar olsaydıda bizde sağlığımızı kaybetmeseydik.

The Undertaker

Doçent
Burda yeni kayıt yaptıran bir üye direk doçentliktenmi başlıyor? Adı üstünde yeni üye mesajıda 1 den başlayacak doğal olarak , ha ben yukardaki iki üyeyide tanıyorum , insanlar sıkıntılarını paylaşmak için bişeyler anlatmışlar , keşke biz ameliyat olmadan öncede bizim gibi başından geçenleri yazan insanlar olsaydıda bizde sağlığımızı kaybetmeseydik.
Sen dediğimi anlamadın neyse ;)

VECTORRR

Profesör
Yukarıdaki kişiler gördüyse şuan yeni ameliyat olmayı düşünenler de görüyordur konuyu o yüzden paylaştığınız iyi oldu bu forumdaki konulara botlar sürekli bakıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta 1000'e yakın görüntüleme var.

mersinprince

Üyecik
Ben yeni üyeyim, bot değilim ama botlar niye forumda dolaşıyor ki.
Demek istediğim aynı boyayı iki ressama verirsiniz, yeteneklisi harika bir resim çıkarır, yeteneksizi kötü resim. Cerrahide yetenek işi. Referans önemli.

stat counter