Mourinho’dan Şifreler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,083
Puanları
113
Konum
Elazığ
Jose Mourinho, yeni takımının güçlü bir yapısal empatiye ve uzun soluklu bir projeye sahip olması gerektiğini söyledi. Portekizli “Hırssız bir takıma gitmem” dedi.
Manchester United’dan kötü sonuçlar nedeniyle gönderilen Jose Mourinho yeni takımını bekliyor. Portekizli teknik adam yeni sezon başlamadan bir takımla anlaşmayı umuyor.
Dünyanın en iyi teknik adamlarından biri olarak gösterilen Mourinho yeni takımının mutlaka yapısal bir empatiye sahip olması gerektiğini söyledi. Mourinho’ya göre yeni kulübünde iç çatışma da olmamalı.
Portekizli teknik adam Manchester United’daki son döneminde özellikle Pogba ile çatışma haberleri basına yansımış, takım Mourinho gittikten sonra bir anda canlanmıştı.
Porto, Inter, Chelsea, Real Madrid ve United’da birçok kupa kaldıran Mourinho’ya göre yeni takımındaki proje de uzun soluklu olmalı:
“Hırsı olmayan bir kulübe gitmem. İlk olmazsa olmazım yapısal empatidir. Sevdiğim insanlarla çalışmak isterim. Birlikte mutlu olduğum ve aynı fikirleri paylaştığım insanlarla çalışmak isterim”

Kaynak: TRT SPOR
 
Üst
stat counter