Mini boy fırın

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tinymayamini

Üyecik
Merhaba arkadaslar. Uzun zamandir mutfak tezgahinda yer kaplamayacak ama ayni zamanda da turbo bir firin gibi isimi gorecek firin ariyordum ki buldum. Hem de retro tarzda renkli bir firin.

"Luxell- lx-8589-tini mini marka ve model mini firin"

O kadar tatli bir pembe rengi var ki mutfagima sevimlilik katti. Ayrica yogurt ve ekmek yapabilme ozelligine de sahip. Icerisinde bir yuvarlak bir kare olmak uzere 2 tepsi ve tel izgara mevcut. Bu firin 2-4 kisilik aileler icin gayet uygun.

Olculeri:
En:44cm Derinlik:36cm Yukseklik:32cm

Fiyati: Ben Umraniye/ev shop magazasindan Nakit 217 tl'ye aldim. Ama internette 180 tl'ydi. Ben urunu yakindan gorup, denemek istedigim icin magazadan aldim.

Not:
Simdilik bir sorun yok. Yer kaplamayan bu sevimli urunun birkac rengi daha mevcut. Umarim sorunsuz devam eder. Herkese keyifli alisverisler.

Ekli dosyalar

tinymayamini

Üyecik
Ben hayatimda ilk kez bir foruma uye oldum resim yukle denilen yere yukledim. Baska nasil oluyor bilmiyorum ki.

resim yükle ile resmi gönderdin altta resim gözüküyor küçük resim ve tam resim sen tam resimi tıkla...
Ekran Görüntüsü 2017-05-29 17-06-26.png

tinymayamini

Üyecik
Tamam tesekkurler.

Simdi tikladim resme bende buyuk gorunuyor ust tarafindan tiklayinca. Baska bir konuya artik. :)

stat counter