McLaren Senna Windows 10 teması ile Forza Horizon 4 için hazır olun

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Ufuk

Fearless Warrior
Yönetici
Super Moderator
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
8,573
Puanları
113
Forza Horizon 4 oyunu için beklerken kapak arabasını masaüstüne koyabilirsiniz.

11.jpg

Microsoft ve McLaren, iş birliği ile Forza Horizon 4 için inanılmaz Senna modeli ve oyun içi özellikli arabalardan biri ile ortaklık kurdu.

Ultimate Edition alıcıları için 28 Eylül'de oyunun lansmanını beklerken, zamanı geçirecek birkaç sunum ile karşınızda. Windows 10 PC'nizi bu McLaren Senna temasıyla süslemek gibi.

Tüm Microsoft yayınlanmış Windows 10 temalarında olduğu gibi, PC'nizin masaüstünde dolaşacak bir dizi yüksek kaliteli görüntü elde edersiniz. Bu durumda Forza'nın havasında kesinlikle sizi uyaran 10 McLaren Senna imgesine bulunmakta.

Şimdi aşağıda ki Microsoft Mağazasından ücretsiz edinin. Forza Horizon 4, Ultimate Edition erken erişim için 28 Eylül'de ve normal sürüm ve Xbox Game Pass oyuncuları için 2 Ekim'de başlayacak.

Masaüstünüzü McLaren Senna'nın çarpıcı görüntüleriyle özelleştirin. Bu spor otomobil, Formula 1’in en büyük yarışçılarından biri olarak hatırlanan Ayrton Senna’nın anısına üretilmiştir ve bir yarış pistinin etrafında bugüne kadarki en hızlı turu atan McLaren aracıdır. Bu 10 görüntüden oluşan Windows 10 teması ücretsizdir.

Bu görüntüler yalnızca Masaüstü Duvar Kağıdı olarak kullanılmalıdır.
McLaren Senna Track Day Al - Microsoft Store tr-TR
 
Üst
stat counter