Max 500 tl, öğrenci kullanımı için YAZICI önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhabalar. Öğrenciyim ve sürekli not çıkarmaktayım . ayda max 150 sayfa çıktı çıkarmaktayım(genelde renkli ve fotograflar yer almakta bu çıktılarda). Hızlı , wifi ile bağlantısı mümkün olan ve fiyatı max 500 olan bi yazıcı istiyorum . Toner, mürekkep,lazer bunlardan hangilerinin uygun olduğu konusunda bir bilgim yok. Ayrıca kartuş fiyati da önemli. hatta bitmeyen kartuş kullanmayi düşünüyorum, kalitesini çok düşürür mü?

-mutlaka wifi baglantisi olmali.
-renkli cıktı alabilmeliyim .
-bir kartuş dolumu ile uzun bir süre idare edebilmeliyim

-tarayıcı özelliği de olursa iyi olur(olması şart değil)
-arkali önlü birarada yazma özelliği de olursa iyi olur. ( olması şart değil.)

Merhabalar. Öğrenciyim ve sürekli not çıkarmaktayım . ayda max 150 sayfa çıktı çıkarmaktayım(genelde renkli ve fotograflar yer almakta bu çıktılarda). Hızlı , wifi ile bağlantısı mümkün olan ve fiyatı max 500 olan bi yazıcı istiyorum . Toner, mürekkep,lazer bunlardan hangilerinin uygun olduğu konusunda bir bilgim yok. Ayrıca kartuş fiyati da önemli. hatta bitmeyen kartuş kullanmayi düşünüyorum, kalitesini çok düşürür mü?

Samsung m2070w aldım . Tavsiye ederim ama toneri bitince muadilini al

Şu anda l365 kullanıyorum ondan önce de şu yazıcıyı kullandım.
Epson L382 Photoink Mürekkepli Yazıcı 4 Renk Bitmeyen Kartuşlu - n11.com

Bu yazıcıyı 3 sene kullandım fakat 3 sene sonunda yazıcı bozuldu hiçbir şekilde açılmıyordu. Bende servise verdim, onlarda beyni öldü firmanın hatası diye garantisi bitse de iade kararı verdiler.

Ben bu servis kalitesinden dolayı normalde 1500₺ olan l365 media markt’da 900₺’ye inmişti 400₺’de eski yazıcıdan gelen parayla bu cihazı aldım.

L382’yi öneririm

Modeminde USB girişi varsa usb girişli yazıcıları modeme başğlayabilirsin.

Şu anda l365 kullanıyorum ondan önce de şu yazıcıyı kullandım.
Epson L382 Photoink Mürekkepli Yazıcı 4 Renk Bitmeyen Kartuşlu - n11.com

Bu yazıcıyı 3 sene kullandım fakat 3 sene sonunda yazıcı bozuldu hiçbir şekilde açılmıyordu. Bende servise verdim, onlarda beyni öldü firmanın hatası diye garantisi bitse de iade kararı verdiler.

Ben bu servis kalitesinden dolayı normalde 1500₺ olan l365 media markt’da 900₺’ye inmişti 400₺’de eski yazıcıdan gelen parayla bu cihazı aldım.

L382’yi öneririm
geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. öneriniz için de teşekkür ederim , bu yazdan sonra almaya karar verdim . önerinizi dikkate alacağım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Modeminde USB girişi varsa usb girişli yazıcıları modeme başğlayabilirsin.
geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. bu modem ile yazıcı bağlantısonı gerçekleştirdiğim valit aynı wifi görevini görür mü yani ?

Son düzenleme:
Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
ASLANGKSL Yazıcılar / Tarayıcılar 0