mate 20 pro geçilir mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

oguzhancimenn

Üyecik
Imac kullanıyorum apple watch var iphone x var ama huawei mate 20 pro cok aklımı karıştırıyor sizce geçmeli miyim ?ve uzun zamandır apple kullanıcısyım android hiç kullanmadım

TheTruthHurts

Profesör
Çok iyi bir cihazdır ama çok pahalı. Birde ekranın LG olmadığından emin ol çünkü LG ekranlı olanlar kronik sorunlu.

İstediğin ekran BOE markalı olacak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Söylemeyi unuttum. Herhangi bir android cihaz alırsan apple watch’ı kullanamayacaksın çünkü apple watch sadece iphonelarla senkronize ediliyor

Son düzenleme:

oguzhancimenn

Üyecik
Çok iyi bir cihazdır ama çok pahalı. Birde ekranın LG olmadığından emin ol çünkü LG ekranlı olanlar kronik sorunlu.

İstediğin ekran BOE markalı olacak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Söylemeyi unuttum. Herhangi bir android cihaz alırsan apple watch’ı kullanamayacaksın çünkü apple watch sadece iphonelarla senkronize ediliyor
saati kullanamam biliyorum bu riske değer mi bilemedim.teşekkürler :)

Valiente

Asistan
Her ne kadar mate 20 pro iyi bir cihaz olsada X i ve aksesuarlarını bırakıp geçmek bana göre mantıklı değil.

Esma0

Üyecik
Kesinlikle geçmelisiniz. Mate 20 Pro şu an piyasadaki en iyi telefonlar'dan biri. İPhone X'in bir kaç özelliğin'den başka 3000TL'lik bir telefon'dan hiçbir farkı yok fakat İPhone aksesuarları Mate 20 Pro'ya geçerseniz büyük eksi'lerden biri. Geçecekseniz dediklerimi göz önünde bulundurun.

Drogba39

Doçent
Arada çok büyük bir fark yok hatta işlemci olarak iPhone X daha iyi diyebiliyorum. Bence hiç değiştirmene değmez, iPhone X'in 2. elleri ne kadar bilmiyorum ama Mate 20 Pro almak için üstüne para vericeksin bir de. Bence değmez, hem Apple Watch'un, iMac'in de varsa, onlarla uyumlu olan bir cihaz kullanmaya devam etmelisin. Telefonu değiştiriceksen de 1 model üstüne yani iPhone XS veya XS Max'e filan geçmeyi düşünebilirsin.

Genzo W.

Asistan
telefon güzel ama şöyle diyeyim uzun süre iphone kullananlar androide geçince alışamıyor benim arkadaşımda oldu p20 pro aldı telefon çok güzel memnunum aslında diyor ama yinede iphone arıyor derken 1 ay sonra tekrar iphone aldı alışkanlıklar kolay değişmiyor

stat counter