Lg V30 Vs İphone 8 Plus

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Merhaba Arkadaşlar bu iki telefonun performanslarını merak edinler adına video buldum iyi seyirler
--- Gönderi Güncellendi ---
Görüşlerinizi bekliyorum

Zaptoss02

Doçent
8+ batarya şişme sorunu var onun için iphone

Son düzenleyen moderatör:

WellTime54

Profesör
Lg V30 daha fazla saygıyı hakediyor bence.iphone gibi 3-4 senedir aynı tasarımı sürdürmüyor en azından

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
nedense Lg v30 ün arayüzü çok hızlı

WellTime54

Profesör
Tabikide Saat hızları farkı var Note 8 in Cpu nun hızı 2.35ghz V30 un 2.45ghz olduğu için v30 android 7.1.2 ile de geliyordu ondan hızlı olduğunu düşünüyorum
Olabilir yalnız şu var şuan yeni çıkan cihazların hepsi fazlasıyla hızlı bu yapılan hız testlerine çok takılmamak lazım aralarında bi kaç saniye oynuyo yeni cihazların.bu testlerden çok donanım tasarım ve extra özellik ve işlevselliği göz önüne almak gerekli

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Olabilir yalnız şu var şuan yeni çıkan cihazların hepsi fazlasıyla hızlı bu yapılan hız testlerine çok takılmamak lazım aralarında bi kaç saniye oynuyo yeni cihazların.bu testlerden çok donanım tasarım ve extra özellik ve işlevselliği göz önüne almak gerekli
Note 8 bir sürü programla dolu dolduğu için ağır çalışıyor özellik konusunda zaten birbirlerine çok telefonlar kamerada note 8 bir tık daha iyi gece çekimlerinde 1.6 diyafram aralığı çokta işe yaramamış gibi görünüyor tabi ekonomik durumlar yüzünden çok eleştiri yapıyoruz o telefon o fiyata değermi değmez mi diye

stat counter