Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!

Güney Koreli şirket olan LG'nin V serisi modelinin yeni nesli olan V30'u sonbahar ayında duruyaracağı bugünün sıcak haberlerinden. Şirketin böylesi bir tarih planını seçmesinin temel nedeninin Samsung'un yeni nesil NOTE serisinin (Note 8) yaklaşan tanıtım ve satış tarihi olmasının etkisinin çok büyük olduğu görüşü hakim.

V30 için böylesi tarih seçilmiş olmasında LG'nin ders çıkardığını söylemeden geçemeyeceğiz zira önceki V ile G serisi modellerin belirlenen tanıtım ve satış tarihleri stratejisinin etraflıca düşünülmeden yapılmış olmasının zararlarını şirket halen yaşamakta.

Galaxy Note 8'in tanıtım ve resmi satış tarihlerinin kesinleşmiş olmasıyla birlikte
V30'un 15 Eylül'de kendi ülkesinde satışa sunulacağı açıklandı.
ABD'de ise 17 Eylül'de ön sipariş açılacak olan telefonun, 28 Eylül 2017'de mağaza raflarındaki yerini alacağı açıklamanın diğer detayları arasında göze çarpıyor.

V30 hali hazırda çıkmamış olsada selefi konumuna geçecek v20 serisinden tüm kamera özelliklerinin geliştirilmiş halini devralacağı diğer bir ayrıntı olarak yansımakta.

LG V30 Hakkında Herşey İçin Tıklayınız.

TechnoYoung

Profesör
Bence bu sefer olacak . Diğer konularda uzun uzadıya bahsetmiştim kısacası söylüyorum , G6 da tasarımı düzelttiler V30 da da daha da iyi gözüküyor .

Donanımda G6 dan gelen geri dönüşlerle daha iyi olacaktır . S835 . Kameraların daha geniş açı olmasını bekliyorum daha doğrusu V20 deki gibi .

LG yi sevmeme nedenlerimden biri de OLED ekran kullanmaması onuda çözecekler sanırım .

Kronik sorun zaten V20 ve G6 da yoktu .

Mis gibi telefon işte . Göreceğiz .

F1kan

Profesör
Bakın buraya yazıyorum. Lg v30 da insanlara bekleneni veremezse. G4 ün zararınını, g5 in inanılmaz derecede başarısız satılması. G6 ise tam bir kamera anlamında rezalet olması... Üst üste bu kadarı olamaz.
V30 ya biraz olsada serinleticek lg yi yada lg cidden telefon pazarında batmaya oynayacak.

İnşallah bir firma Note'a gerçek bir rakip çıkarabilir ve bu da inşallah V30 olur. Malumunuz diğerlerinden pek bi hayır gelecek gibi gözükmüyor.

TechnoYoung

Profesör
Bakın buraya yazıyorum. Lg v30 da insanlara bekleneni veremezse. G4 ün zararınını, g5 in inanılmaz derecede başarısız satılması. G6 ise tam bir kamera anlamında rezalet olması... Üst üste bu kadarı olamaz.
V30 ya biraz olsada serinleticek lg yi yada lg cidden telefon pazarında batmaya oynayacak.
İnşallah bir firma Note'a gerçek bir rakip çıkarabilir ve bu da inşallah V30 olur. Malumunuz diğerlerinden pek bi hayır gelecek gibi gözükmüyor.
2 nizede aynen diyorum :)

Aslında HTC den de bir şey bekliyorum U11 gayet iyiydi , ekran kasa oranını yapsalar , birde arayüzü Samsung'un ya da Huaweinin ki gibi yapsalar müthiş olur .

Ne yalan söyleyeyim iPhone 8 den de bir şeyler bekliyorum . 10. yıldada gerçekleştirmesse zaten diyecek bir şeyim olmaz .

Bence V30 Note 8 'in rakibi olacak LG şu ana kadar gittiği gibi gitmesse . Bide çift kamerayı hem geniş açı için hemde bokeh için kullanamazlar mı onu da merak etmiyor değilim . Gerçekten bence arka kamerada geniş açı tamamen gereksiz , ön kamerada gerçekten önemli . V10 kullanan biri olarak telefonumun geniş açı çekimiyle gurur duyuyorum , günü kurtarıyor .

erc4444

Üyecik
telefonda yok yok. akıllanmışlardır umarım. kronik hata ve işlemcide hata olmasa sıkıntısız telefona benziyor

TeknoLee

Doçent
Fiyatı uygun olmazsa şahsen almam ben. En çok 3500 falan olmalı. Note 8 fiyatına çıkarsa zaten ona para koyacağıma note 8 alırım.

Birkan Öztürk

Doçent
Eğer ki buda Note 8 gibi olmazsa ve ya olup fiyatı Note 8 ile aynı olursa gerçekten sıkıntı yaşarlar kendi topuklarına yine sıkarlar

_X_

900,1000 dolara satışa çıkarsa iyi bir telefon olduğu belli olur.
Öyle bir fiyatla çıkış yapmaları çok çok uçuk bir rakam olur LG adına, öte yandan cihaz kalitesi etiket fiyatıyla ölçülemez hele ki bu LG markası ise.

Öyle bir etiketle çıkış fiyatı belirlerlerse 1 veya en fazla 2 ay sonra 500-650 Dolar aralığına hızlı geçiş yaparlar.

FurkanKKK

Üyecik
Öyle bir fiyatla çıkış yapmaları çok çok uçuk bir rakam olur LG adına, öte yandan cihaz kalitesi etiket fiyatıyla ölçülemez hele ki bu LG markası ise.

Öyle bir etiketle çıkış fiyatı belirlerlerse 1 veya en fazla 2 ay sonra 500-650 Dolar aralığına hızlı geçiş yaparlar.
Evet LG o kadar yüksek fiyat ile çıkarmaz ama insanlar çok değer kaybeden bir şeyi neden alsın.
V30 mu alayım S9 mu karar veremedim. LGnin G serisi V serisinden kötü oluyor ve root atmaya da izin vermiyor. Sence V30 mu S9 mu? Fikrini söylersen sevinirim

_X_

Evet LG o kadar yüksek fiyat ile çıkarmaz ama insanlar çok değer kaybeden bir şeyi neden alsın.
V30 mu alayım S9 mu karar veremedim. LGnin G serisi V serisinden kötü oluyor ve root atmaya da izin vermiyor. Sence V30 mu S9 mu? Fikrini söylersen sevinirim
LG marka cihaz almaktansa aynı segmentte bulunan Samsung cihaz tercih ederim.

stat counter