Lg v30 plus çift hat mı iyi tek hat mı iyi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İyi günler arkadaşlar Lg telefon almak istiyordum.Aklıma bir soru takıldı;
Lg V30+ çift hat mı alayım tek hat mı karar veremedim.Hangisi daha faydalı bilmiyorum beni aydınlatırsanız sevinirim. Herkese İyi akşamlar arkadaşlar sürekli online olurum.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Özellik olarak hiçbir değişiklik yok, tek farkı hat sayısı. Eğer lazımsa çift hat olanı alın derim. Lazım değilse zaten gerek yok ama yine de siz bilirsiniz :)

Demek istediğim çift hat lı telefonların ömrü kısa diyorlar yoksa bana çift hat lazım ama telefonun ömrü kısa olur mu alırsam ?

Teşekkür ederim bir sorum daha olacak ben yeni bir telefon aldım diyelim kurulumunu nasıl yapacağım bilmiyorum. İos kullanıcı olduğum için...

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Teşekkür ederim bir sorum daha olacak ben yeni bir telefon aldım diyelim kurulumunu nasıl yapacağım bilmiyorum. İos kullanıcı olduğum için...
Zor olacağını düşünmüyorum, okuma yazmanız varsa halledebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yönergeleri takip etmek. Kurulumdan sonra yapmak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz :)

Leand

Doçent
Lg global bir firma illaki türkçe dil desteği olacaktır ayrıca tr cihazı alsanız daha iyi olur tek hat/çift hattan ziyade ithalatçı garanti hizmeti yok gibi bir şey