LG V30 ön inceleme!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Lg de o kafa yok ya.
G6 yı 3600 den satmaya çalışan strateji yoksunu bir marka o. V30 4000 liradan dahi giriş yapabilir.
Yani bak sen düşün S8 in fiyatı 3200 iken 4000 liraya kimse V30 almaz suratına bakmaz hatta. Birde eğer Oled ekranı tvlerdeki gibi yanarsa vay lg nin haline
Aynen Birde diyorlar Note 8 neden 5000 tl telefonun bir sürü aksesuara uyumluluğu var Edge Kavisli özel ekranı var Exynos İşlemcisini kendi yapıtırıp daha iyi stabillik sürdürüyor Kameraları hiç saymıyorum bile Asistanı var bir şeyleri geliştirme aşamasında İris göz tarayıcıyısı oldukça hızlı S peni kullanışlı Adamlar ne yapsın yani çok ucuza satsa zarara girebilir

lgsever

Profesör
:D Öve Öve bitiremediniz cahil cahil konuşmayın işlemcileri aynı olabilir kamera performansları aynı mı sanıyorsun Note 8 in arka kameraları OİS destekli 2× optik zomda şahane çekimler yapabiliyor ön kamerası 8mp muhteşem çekim yapıyor LG öylemi Galaxy S7 den berbat çekim yapıyor rezalet resmen Gelelim tasarımına LG nin ekranları çok az kavisli Note 8 in ise daha iyi hoş edge ve kavisli yapısı daha güzel o sanal tuşları daha küçük LG nin daha büyük son olarak LG nin sanal asistanı yok :) S pen dediğin şey oldukça işe yarar bir kalem
Görende bixby şahane çalışıyor sanır.
--- Gönderi Güncellendi ---
Beyler boşuna tartışmayın. Şöyle biraz zaman geçsin görelim bi adam akıllı testlerini ona göre yorum yaparız. Ön yargılı olmamak lazım.
Mesela geçen sene Note 7 ilk çıktığında en iyi telefon diyordu herkes öyleydide hatta şansızlık yaşadı.
Umarım bu sene Note 8 ile V30 sıkı bir mücadeleye girerde keyifli bir şekilde izleriz bu testleri. Bırakın tartişmayı keyfini çıkartın :)
Yahu bırak lg satmasın fiyatı çakılsın sonra bizde o fiyata alınabilecek en güzel ve en yeni telefonu alalım V30 u gömmeye devam.
İşimize gelir işte ne güzel g6 daki gibi düşerse fiyatı bakarsın senin g5 sahibindene düşmüş V30 aldım diye başlık açıyorsun forumda :D
Lg de o kafa yok ya.
G6 yı 3600 den satmaya çalışan strateji yoksunu bir marka o. V30 4000 liradan dahi giriş yapabilir.
Yani bak sen düşün S8 in fiyatı 3200 iken 4000 liraya kimse V30 almaz suratına bakmaz hatta. Birde eğer Oled ekranı tvlerdeki gibi yanarsa vay lg nin haline

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Görende bixby şahane çalışıyor sanır.

Yahu bırak lg satmasın fiyatı çakılsın sonra bizde o fiyata alınabilecek en güzel ve en yeni telefonu alalım V30 u gömmeye devam.
İşimize gelir işte ne güzel g6 daki gibi düşerse fiyatı bakarsın senin g5 sahibindene düşmüş V30 aldım diye başlık açıyorsun forumda :D
Yok hayır inat edip sinir ediyorlar :d zaten LG tek başına telefon yapmadan pek anlamıyor

Virility

Profesör
Ön kamerası hariç gerçekten çok güzel telefon Note 8'in tek üstünlüğü ön kamera bence özellikle Note 8 in arka tasarımı gerçekten çok kötü. Bir kronik sorunu olmazsa V30 lider benim gözümde. Note 7 nin tasarımı daha düzgündü açıkçası.

TechnoYoung

Profesör
Android telefon alacaksanız özellikle LG alacaksanız hemen almayacaksınız , bekleyeceksiniz düşecek . V serisi biraz az düşüyorda ben V10'un düşmesini bekledim 1800'e kadar düştü sonra dedimki daha düşmez hatta etrafımdakilerede dedim bu cihaz 1 TL daha düşmeyecek ve neredeyse 1 senedir düşmedi , ve düşmeyecekte . Telefonların fiyatı bir yere kadar gelir ondan sonra düşmez , bakın S4 G2 filan hala 1000 TL . Neyse konumuz bu değil .

Ben bekliyorum V30'un her şeyini beğendim , kamerası övüldüğü kadar mı bilmiyorum bizzat Note 8 ile karşılaştırılsın öyle kararımı vercem , kardeşime S8 Plus aldırttım telefon çok iyi ama LG den alıştığım yanlar yok ve S8 plus'ın ön kamerası yerine V10'un kamerasından çekiliyorum nedeni tabikide kalite filan değil ancak S8 Plus sanki sadece yüzümü alıyor gibi hissettiriyor bana V10 etrafımı göbeğime kadar alıyor , utanmasa ayağımı filanda alcak.

Ön kamerada geniş açı şart ama LG arka kameraya geniş açı koyması saçma hiç gerek yok , bokeh efekti için koyması lazım .

Neyse kısacası V30'un kamerası iyi çıksın Note 8 yanında çöp bana göre , S8 Plus bile alırım yerine cidden S8 'i beğendim ve S7 de olduğu gibi eskimeyecek .

Daha kısacası seneye Mayıs aylarında duruma göre S8 Plus , V30 , G7 , S9 , Huawei Mate 10 veya P11 alabilirim bunlardan birini alcam kesin yani :D Belki Xiaomi de araya katılabilir . iPhone 8 de ol...

ŞAKA ŞAKA ne iPhone 'u para verip kısıtlanamam :D
Ön kamerası hariç gerçekten çok güzel telefon Note 8'in tek üstünlüğü ön kamera bence özellikle Note 8 in arka tasarımı gerçekten çok kötü. Bir kronik sorunu olmazsa V30 lider benim gözümde. Note 7 nin tasarımı daha düzgündü açıkçası.
Kesinlikle arkandayım . Note 7 nin tasarımı daha iyiydi , S8 'inde daha iyiydi ancak telefon uzadıkça çirkinleşti ve çift arka kamerayı konumlandırmayı bilmiyor Samsung , parmak izi okuyucusundanda ders almamışlar .

WellTime54

Profesör
LG V30 tam bir amiral gemisi LG bu kez şeytanın bacağını kıracak şafak sayıyoruz Türkiye ye gelmesi için.

stat counter