LG V30 ön inceleme!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Rotaile B.

Hercules Jr
Onursal Üye
Asistanın Sadece Sesli komutları türkçe değil arayüzü türkçe ayrıca Note 8 in iki arka kamerasının biri 2.4 olmasının sebebi geniş açı olmasının sebebidir Ön kamerasını galiba görmediniz diyafram değeri 2.2 rezalet olduğun kanıtı :) hiçbir telefon 5000 tl vermeye değmez ama Lg v30 dan daha iyi
iki telefonu da es geçerek soruyorum bu soruyu, sesli komutları türkçe değilse arayüzü türkçe olmuş kimin umrunda ?

Bilal Yıldız

Asistan
Asistanın Sadece Sesli komutları türkçe değil arayüzü türkçe ayrıca Note 8 in iki arka kamerasının biri 2.4 olmasının sebebi geniş açı olmasının sebebidir Ön kamerasını galiba görmediniz diyafram değeri 2.2 rezalet olduğun kanıtı :) hiçbir telefon 5000 tl vermeye değmez ama Lg v30 dan daha iyi
Lg ninde geniş açı ama 1.9 diyafram açıklığı var bana note 8 i savunma boşuna ;)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Lg ninde geniş açı ama 1.9 diyafram açıklığı var bana note 8 i savunma boşuna ;)
Lg diye savunma bana s8 den tasarım çalmakla iyi iş başarmış Ön kamerası ne halde 2.2 diyafram aralığı nedir? 2015 model telefonları gibi :) sen daha hayatında S8 eline almamışsın bu boş lafların ile hak arama

Bilal Yıldız

Asistan
LG yi savunduğum yok babamın markası değil neyini savunayım doğruları söylüyorum ben ;) üstten ve alttan çerçeveleri kısınca her telefon öyle olur önemli olan arkası :) v30 un arkası çok karizma
--- Gönderi Güncellendi ---
Lg diye savunma bana s8 den tasarım çalmakla iyi iş başarmış Ön kamerası ne halde 2.2 diyafram aralığı nedir? 2015 model telefonları gibi :) sen daha hayatında S8 eline almamışsın bu boş lafların ile hak arama
Şimdi sen bu cahil laflarınla samsungu üste çıkarmaya çalışma :)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Ben hiçbir markayı savunmadım gerçeği söyledim dedimki son kez ön kamerası bu yılın amiral gemilerinden kötü arka kamera 1.6 diyafram değeri ile üstünlük sağlıyor ama kameraların bir tanesinde OİS olması maalesef yetersiz tasarımı oldukça güzel tabi fiyatı 3500 tl yi geçmediği sürece sorun yok işlemcisi grafik işlemcisi gayet iyi harika ama Note 8 den üstün demek cahilliğin kanıtıdır telefonun bir çok özelliği mevcut kendine özel önce öğrenin ondan sonra kıyaslama yapın gelecek günlerde kamera performanslarını göreceğiz

Bilal Yıldız

Asistan
Ben hiçbir markayı savunmadım gerçeği söyledim dedimki son kez ön kamerası bu yılın amiral gemilerinden kötü arka kamera 1.6 diyafram değeri ile üstünlük sağlıyor ama kameraların bir tanesinde OİS olması maalesef yetersiz tasarımı oldukça güzel tabi fiyatı 3500 tl yi geçmediği sürece sorun yok işlemcisi grafik işlemcisi gayet iyi harika ama Note 8 den üstün demek cahilliğin kanıtıdır telefonun bir çok özelliği mevcut kendine özel önce öğrenin ondan sonra kıyaslama yapın gelecek günlerde kamera performanslarını göreceğiz
Anlamak istemiyorsan anlama arkadasım note 8 in v30 dan tek farkı kalem ile yapılan işler başka hiç bir farkı yok ve arka kamerada kağıt üstünde v30 daha iyi son kez söylüyorum eğer kalem için 5000 lira verecekseniz o kişide problem vardır yada fanboyy dur :)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Anlamak istemiyorsan anlama arkadasım note 8 in v30 dan tek farkı kalem ile yapılan işler başka hiç bir farkı yok ve arka kamerada kağıt üstünde v30 daha iyi son kez söylüyorum eğer kalem için 5000 lira verecekseniz o kişide problem vardır yada fanboyy dur :)
Delimisin divanemisin hiçbir şey bildiğin yok boş yapıyorsun bugün gittim elime Note 8 i aldım o kadar güzeldiki elimden bırakamadım Arada ne mi fark var Note 8 de 6 gb ram var LG V30 da 4 gb, Ekran Çözünürlüğü daha iyi 1440×2960 iken Lg nin 1440×2880 Note 8 6 inc boyutunda 18:9 video formatlarını gayet tam ekran da destekliyor ekran kasa oranı daha büyük Note 8 in Fotoğraf başına düşen pikseller yüksek Video modları daha fazla Exynos 8895 işlemcisi Qualcomm Snapdragon 835 dan bir tık daha önde İki kamerada OİS var LG nin bir tanesinde var Note 8 in geniş açısı daha iyi Dahili depolama biçimi LG de 2.0 ken Note 8 de 2.1 S pen oldukça güzel Kamera da pozlamayı görüceğiz o zaman bakalım 1.6 diyafram değeri bir işe yarıyormu görüceğiz özellikle ön kamerayı note 8 i sadece S pen için anlattığım özellikler ve DeX istasyonu gibi bir çok aksesuar için almış oluyorsun Ha birde Bixby yi unutmayalım ingilizceniz varsa şimdiden deneyimlebilirsiniz :) bu fanboyluk değil gerçekler Esas sizinki fanboyluk bir sürü eksikleri sayıyorum hala güzel diyonuz

F1kan

Profesör
Beyler boşuna tartışmayın. Şöyle biraz zaman geçsin görelim bi adam akıllı testlerini ona göre yorum yaparız. Ön yargılı olmamak lazım.
Mesela geçen sene Note 7 ilk çıktığında en iyi telefon diyordu herkes öyleydide hatta şansızlık yaşadı.
Umarım bu sene Note 8 ile V30 sıkı bir mücadeleye girerde keyifli bir şekilde izleriz bu testleri. Bırakın tartişmayı keyfini çıkartın :)

Beyler boşuna tartışmayın. Şöyle biraz zaman geçsin görelim bi adam akıllı testlerini ona göre yorum yaparız. Ön yargılı olmamak lazım.
Mesela geçen sene Note 7 ilk çıktığında en iyi telefon diyordu herkes öyleydide hatta şansızlık yaşadı.
Umarım bu sene Note 8 ile V30 sıkı bir mücadeleye girerde keyifli bir şekilde izleriz bu testleri. Bırakın tartişmayı keyfini çıkartın :)
Yahu diyorum ben
Ersin abi ne diyor TOMBİKLER diyor
Adam ileri görüşlü ben bu olayları bu v30 meselesini ona sorduğumda adam bana

Önce haberi yapana bakarım tombik mi diye
Sonra kağıt üstünde bakarım Note 8'i yer mi diye dedi

Death Mark

Guru
Onursal Üye
1.6 diyafram değeri var diye hava atanlar bilmiyorlar ki öyle boş yapıp sinir ediyorlar Daha henüz V30 un odak uzaklığı sensör boyutu net değil söylentiler var gibi ama görüceğiz

F1kan

Profesör
Yahu diyorum ben
Ersin abi ne diyor TOMBİKLER diyor
Adam ileri görüşlü ben bu olayları bu v30 meselesini ona sorduğumda adam bana

Önce haberi yapana bakarım tombik mi diye
Sonra kağıt üstünde bakarım Note 8'i yer mi diye dedi
Aylar önce o tombik geri dönücek dedi ya çok kısa sürede gittiği yere :)
Adam haklı çıktı yine :D
Note 8 konusundaki yorumunu bilmiyorum

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Note 7 ufacık minnacık hata yüzünden piyasadan sürgün edildi o hata da rakiplerine avantaj kazandırdı evet Henüz her şey belli değil ama bu fanboylukla insan delirtip aldıkları zevklerinden hiç memnun değilim sessiz kalamıyoruz

F1kan

Profesör
Note 7 ufacık minnacık hata yüzünden piyasadan sürgün edildi o hata da rakiplerine avantaj kazandırdı evet Henüz her şey belli değil ama bu fanboylukla insan delirtip aldıkları zevklerinden hiç memnun değilim sessiz kalamıyoruz
Hiç sorma. Agresiflik yüzünden belkide Samsungun piyasayı yerinden oynattığı telefon ne yazık ki Samsungu mali yönden biraz sallandırdı.
Bırak fanboylara gül geç :D Onlar olmasa kime gülcez

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Hiç sorma. Agresiflik yüzünden belkide Samsungun piyasayı yerinden oynattığı telefon ne yazık ki Samsungu mali yönden biraz sallandırdı.
Bırak fanboylara gül geç :D Onlar olmasa kime gülcez
Haklısın :D fiyatı 3500 tl yi geçmezse Lg zarara girememiş olur oldukça çok satış yapabilir

F1kan

Profesör
Haklısın :D fiyatı 3500 tl yi geçmezse Lg zarara girememiş olur oldukça çok satış yapabilir
Lg de o kafa yok ya.
G6 yı 3600 den satmaya çalışan strateji yoksunu bir marka o. V30 4000 liradan dahi giriş yapabilir.
Yani bak sen düşün S8 in fiyatı 3200 iken 4000 liraya kimse V30 almaz suratına bakmaz hatta. Birde eğer Oled ekranı tvlerdeki gibi yanarsa vay lg nin haline

stat counter