LG V30 ön inceleme!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durmuşkandemir

Profesör
Son çıkan telefonlar dan da anlaşıldığı gibi sanırım gelecek zamanda kasa oranı yüksek telefon olmayacak gibi

Durmuşkandemir

Profesör
Güzel fakat satışlarda başarılı olabilmesi için düzgün bir fiyat politikası izlemesi lazım diye düşünüyorum
G2 de olduğu gibi güzel bir fiyat verirse satış rekoru kırar bence. Sonuçta gerçekçi olmak lazım Samsung apple değil diğer firmalar istedikleri fiyata satsınlar bu gün Samsung telefon yapsın 6000 tl desin yine satış rekoru kırar ya da apple yine sıraya girer bir çok kişi bu bir gerçek iyi ya da kötü

Anıl Bozkurt

Asistan
lg gendini g6 ile düzeltti, bu telefon da güzel görünüyor 5000 vereceğime amiral gemilerine, bunu alırdım ben alsaydım .tasarıma özenti diyenler olmuş ama pardon tasarımın patenti falan samsungta heralde ön ekranda her ikisinin de ekran kasa oranının çok düşük olması benzeyebilir. %70 olan tüm telefonlar birbirinin özentisi mi. o zaman parmak izi okuyucusu da özentidir nasıl mantık bu

Note 8'e yakın fiyatla çıkarsa LG'nin cenaze hazırlıklarına başlayabiliriz. LG'nin muhakkak iyi fiyattan girmesi lazım hatta ve hatta LG G6'yı piyasadan tamamen çekip 3800 fiyatla bu cihazı sokarsa ortalığı acayip karıştırırlar.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
:d Mezar kazalım şu LG ye 3500 tl fiyat la piyasaya çıkacak boşuna acına çekmesin

Sx105rRomules

Profesör
Sony fanı olarak ilk defa lg ' nin bir telefonunu beğendim aşık oldum gerçekten , kumandaya gerek yok v30 yeter ;)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
:D Öve Öve bitiremediniz cahil cahil konuşmayın işlemcileri aynı olabilir kamera performansları aynı mı sanıyorsun Note 8 in arka kameraları OİS destekli 2× optik zomda şahane çekimler yapabiliyor ön kamerası 8mp muhteşem çekim yapıyor LG öylemi Galaxy S7 den berbat çekim yapıyor rezalet resmen Gelelim tasarımına LG nin ekranları çok az kavisli Note 8 in ise daha iyi hoş edge ve kavisli yapısı daha güzel o sanal tuşları daha küçük LG nin daha büyük son olarak LG nin sanal asistanı yok :) S pen dediğin şey oldukça işe yarar bir kalem

Bilal Yıldız

Asistan
:D Öve Öve bitiremediniz cahil cahil konuşmayın işlemcileri aynı olabilir kamera performansları aynı mı sanıyorsun Note 8 in arka kameraları OİS destekli 2× optik zomda şahane çekimler yapabiliyor ön kamerası 8mp muhteşem çekim yapıyor LG öylemi Galaxy S7 den berbat çekim yapıyor rezalet resmen Gelelim tasarımına LG nin ekranları çok az kavisli Note 8 in ise daha iyi hoş edge ve kavisli yapısı daha güzel o sanal tuşları daha küçük LG nin daha büyük son olarak LG nin sanal asistanı yok :) S pen dediğin şey oldukça işe yarar bir kalem
Sanal asistan Türkçe desteği yok zaten :) ayrıca s7 den berbat cekiypr derken bi kamerası f1.6 ilken diğeri 1.9 note 8 bu değerlerden düşük kalıyor :) yani eğerki bir kalem için 5000 tl verecekseniz o kişiden şüphe duyarım ben

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Sanal asistan Türkçe desteği yok zaten :) ayrıca s7 den berbat cekiypr derken bi kamerası f1.6 ilken diğeri 1.9 note 8 bu değerlerden düşük kalıyor :) yani eğerki bir kalem için 5000 tl verecekseniz o kişiden şüphe duyarım ben
Asistanın Sadece Sesli komutları türkçe değil arayüzü türkçe ayrıca Note 8 in iki arka kamerasının biri 2.4 olmasının sebebi geniş açı olmasının sebebidir Ön kamerasını galiba görmediniz diyafram değeri 2.2 rezalet olduğun kanıtı :) hiçbir telefon 5000 tl vermeye değmez ama Lg v30 dan daha iyi

stat counter