LG V30 Neden İncelenmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

WellTime54

Profesör
Uzun zamandır sormak istediğim bir konuydu benden önce bir arkadaşımız LG kısmına bununla ilgili bir konu açmış cihaz hakkında sorularını yöneltmiş bende benzer bir konuyu buraya açma gereği duydum.bilindiği üzere SDN tarafından note 8 iphone 8 plus huawei mate 10 pro 19 bin liraya alınmış iphone x te dahil bütün yeni çıkan ve tanıtılan cihazların inceleme videoları geldi bu cihazların arasında LG V30 neden yok ? Neden halen tedarik edilemedi de incelemesi yapılmadı ? Bu kadar üye ve aboneniz var hepsi bunu eminim merak ediyordur.Lütfen yetkili bir ağız bu konuya bi açıklık getirebilir mi ? Hakkı alkan ın ilk görüşte aşık olduğum dediği LG V30 nerede ? Neden halen tedarik edilmedi ? Neden halen incelenmedi ?

root61

Profesör
Yurtdışından satın alacağım amazon usa ve .de bile satmıyor, oneplus 5t de çıktı bile v30 un tadı kaçmak üzere ki SDN ne yapsın.

tachyon

Doçent
Henüz Türkiye piyasasına girmedi. Aslında güzel telefon ama LG Türkiye'den kaynaklı problemler var gibi görünüyor. Piyasada daha çok rağbet gören modellere nispetle pek sorulmayan modeller teknoloji sitelerinin temin etme isteğini zayıflatıyor. Biri gelip al şu V30'u incele deseler elbette incelerler.

WellTime54

Profesör
Henüz Türkiye piyasasına girmedi. Aslında güzel telefon ama LG Türkiye'den kaynaklı problemler var gibi görünüyor. Piyasada daha çok rağbet gören modellere nispetle pek sorulmayan modeller teknoloji sitelerinin temin etme isteğini zayıflatıyor. Biri gelip al şu V30'u incele deseler elbette incelerler.
19 bin liraya alınan iphone x i kimse al şunuda incele demedi dostum SDN kendisi temin etti değerinin 3 katına.Bunu x te yapabiliyosan v30 da da yapabilirsin ben bunu anlarım

tachyon

Doçent
19 bin liraya alınan iphone x i kimse al şunuda incele demedi dostum SDN kendisi temin etti değerinin 3 katına.Bunu x te yapabiliyosan v30 da da yapabilirsin ben bunu anlarım
Evet ama cümle içerisinde bunun sebebini açıklamıştım. Yani kimse ilgi göstermediyse ya da sormadıysa insanlar neden ceplerinden para harcayıp kimsenin pek de merak etmediği, firmasının bile gerekli ilgiyi göstermeyip Türkiye piyasalarına henüz sokmadığı bir ürünü incelesinler ki.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
TR de satış sorunları yaşayacağından dolayı bize satılmıyor ve incelenmiyor

WellTime54

Profesör
Evet ama cümle içerisinde bunun sebebini açıklamıştım. Yani kimse ilgi göstermediyse ya da sormadıysa insanlar neden ceplerinden para harcayıp kimsenin pek de merak etmediği, firmasının bile gerekli ilgiyi göstermeyip Türkiye piyasalarına henüz sokmadığı bir ürünü incelesinler ki.
Lansmanına neden gidildi öyleyse ? Bu mantık yanlış bence eğer burası tarafsız her markaya eşit mesafedeyse ön incelemesini yaptığı cihazıda x i tedarik edebildiği gibi v30 da tedarik edilebilirdi madem ki ülkede cihaza merak yok bu markayı sallayan yok forumda neden LG bölümü var kaldırsınlar o bölümüde öyleyse.Bu mantık çok yanlış bana göre ben hala yetkili bir ağızdan açıklama bekliyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
TR de satış sorunları yaşayacağından dolayı bize satılmıyor ve incelenmiyor
Alakası yok katılmıyorum bu görüşüne eğer gerçekten istenilse idi bu telefona SDN ulaşabilir ve diğer modellerde olduğu gibi incelemesi yapılabilirdi

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Lansmanına neden gidildi öyleyse ? Bu mantık yanlış bence eğer burası tarafsız her markaya eşit mesafedeyse ön incelemesini yaptığı cihazıda x i tedarik edebildiği gibi v30 da tedarik edilebilirdi madem ki ülkede cihaza merak yok bu markayı sallayan yok forumda neden LG bölümü var kaldırsınlar o bölümüde öyleyse.Bu mantık çok yanlış bana göre ben hala yetkili bir ağızdan açıklama bekliyorum

Alakası yok katılmıyorum bu görüşüne eğer gerçekten istenilse idi bu telefona SDN ulaşabilir ve diğer modellerde olduğu gibi incelemesi yapılabilirdi
İstenilmiyor LG den de bir cevap gelmiyor işin mantığı bu SDN de kendi cebinden her telefona ödeme yapmıyor maalesef çok istenilmesi gerekir istenildi mi hayır

tachyon

Doçent
Lansman'a gidilmedi. Benim bildiğim V30 Türkiye lansmanı olmadı. Sadece Mvc 2017 bünyesinde Lg'nin tanıtımında bulunuldu. Hazır gitmişken Lg'nin etkinliğine katılmamak mantıklı mı sizce? O sırada haberciliğin gereği olarak bu yapıldı, Ancak herkes gibi eminim teknoloji editörleri de cihazı dört gözle beklerken Lg aradan aylar geçmesine rağmen Türkiye'de bu ürünü satışa sunmadı. Burada suçlu kendi ürününe bile gerektiği desteği sağlayamayan LG mi yoksa sizin gibi bir kaç kişi hariç herkesin doğal olarak merakını kaybettiği ve bu sebeple incelemeyen editörler mi?

WellTime54

Profesör
Lg nin satış politikasını bende eleştiriyorum o konuda hem fikiriniz ama en azından forumda bi bilgilendirme amaçlı konu açılabilirdi diye düşünüyorum bununla ilgili

imhotep

Profesör
Yasaklı
SDN marka olarak apple müptelası LG markasını o nedenle görmezden geliyor... x modelini tanıtırken zıplayan adamın LG tanıtmasını beklemeyin...

SDN marka olarak apple müptelası LG markasını o nedenle görmezden geliyor... x modelini tanıtırken zıplayan adamın LG tanıtmasını beklemeyin...
sende zıplaya zıplaya v30'u tanıt o zaman paran varsa al ama satışı yok ki...
gerçi sende parada yok...

WellTime54

Profesör
Ozaman bu konu ve serzenişte ben ve benim gibi düşünenler merak edenler haklı hocam benden bundan bahsediyorum tam olarak

stat counter