Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

olmuş mu bu sefer ?

• lg işte

Kullanılan: 12 22.2%
  • mis gibi telefon

Kullanılan: 31 57.4%
  • idare eder

Kullanılan: 11 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    54

lgsever

Profesör
Yani en azından bir kılıf bile koyarak apple dan farklı olduğunu göstermek çok kolay huawei bu işi iyi yapıyo kırılmaz cam üstünde geliyo derken zannetmiyorum v20 de öle mi yapmışlar ?
Hayır G6 da öyle yaptılar yabancı videolardan öyle hatırlıyorum

Bügün Cevahir AVM Türk Telekom bayisinde telefonu (LG V30+) elime alıp inceledim. Telefonun tasarımı tipi tutuşu falan çok güzel. Note 8 gibi kaba değil. Keşke ön kamerası daha iyi olsaydı ve ülkemizde LG nin kötü imajı olmasaydı.

Arkadaşlar bu konuyu açma amacım biraz canımın sıkılmış olup bir de telefonlar hakkında konuşmak istemem :D Bugünkü dozumu alamadım arkadaşlarla buluşmadık diye :p Neyse şaka bir yana LG V30'dan ne bekliyorsunuz ? Sizce Note 8 'i bükebilecek mi ? Yarın tanıtılacak bu arada dün S8 Plus aldık V30'un cıkacagını bile bile , birde Samsung deneyimlemek istiyordum inşallah V30 geçmez bu cihazı :D

Neyse bence V30 bu sefer olacak nasıl olsa LG G6 ile her ne kadar amiral gemisi bir cihaz yapamasada hatta geçen senenin S7 sini geçemesede bu sefer yapabilir bence , G6 da kronik sorunlara elveda dedik , V30 da da düşük donanıma elveda diyeceğiz maddeler halinda bir kaç tanesini yazayım

G6 nın V20 den bile kötü yanları vardı .

-Bir kere OLED ekran gelecek bunu çok merak ediyorum özellikle Samsung'un OLED ekranda yaptığı başarıyı yapcağını sanmıyorum , OLED 'in başındaki AM kısaltması önemli bir şeymiş acaba LG de öyle bir şey yapabilcek mi ? AMPOLED filan :D Neyse Ghostsuz bir ekran olcaktır pil ömrüne de katkı sağlar
-S835 ile gelecek nihayet
-V serisinin ses özellikleri gayet iyiydi V30 da stereo hoparlörlerle gelirse gerçekten çok iyi bir cihaz olabilir bence
-2. ekran yok ama Always on var hem daha ince çerçeveli
-Ön kamerayı G6 dan önceki gibi 120 derece hatta 130 'a çıkartsalar iyi olur birde ön kamerada ciddi bir düzeltme bekliyorum (gerçekten G6 nın ki rezalet)
-Arka kamerada 2. kameranın bokeh efekti için kullanılmasını cidden bekliyorum ama LG sanki yapmayacak , inşallah yapar .

Bokeh efektini google camerayı indirerek güzel bir şekilde yapabilirsiniz zaten v30 un arka kamerası güzel olduğu için bokeh efektide sıkıntısız güzel olur.

root61

Profesör
Bügün Cevahir AVM Türk Telekom bayisinde telefonu (LG V30+) elime alıp inceledim. Telefonun tasarımı tipi tutuşu falan çok güzel. Note 8 gibi kaba değil. Keşke ön kamerası daha iyi olsaydı ve ülkemizde LG nin kötü imajı olmasaydı.
Fiyatı biraz daha düşerse Note FE gibi ilgi odağı olacağı kesin.

Sucrofe

Profesör
Bu telefonun fiyatı düşecek de naz yapıyor gibi. 2920 TL şu an Hepsiburada'da, satıcı e-Zenticc.

lg v30 da kronik sıkıntı ile karşılaşan oldumu özellikle ghost screen falan yoktur inş

arkadaşlar telefonun sol üstte küçük bir alan kırmızı gözüküyor.beyaz sayfalarda belli oluyor sadece.çok rahatsız edecek boyutta değil ama daha önce yaşayan varmı telefonu yeni aldım.

arkadaşlar telefonun sol üstte küçük bir alan kırmızı gözüküyor.beyaz sayfalarda belli oluyor sadece.çok rahatsız edecek boyutta değil ama daha önce yaşayan varmı telefonu yeni aldım.
Nokta nokta mı ? Genel bir kırmızılık sanirim.uhtemelen ekranda dikitnsiix var internetten aldıysanız koşulsuz 14 gün iade seçeneği ile iade edin derim eğer fiziksel mağazadan aldıysanız koşulsuz değişim isteyin her iki durumda da öncelikle cihazın hasarsız olduğuna dair video çekim imeisini belli edin

Nokta nokta mı ? Genel bir kırmızılık sanirim.uhtemelen ekranda dikitnsiix var internetten aldıysanız koşulsuz 14 gün iade seçeneği ile iade edin derim eğer fiziksel mağazadan aldıysanız koşulsuz değişim isteyin her iki durumda da öncelikle cihazın hasarsız olduğuna dair video çekim imeisini belli edin
yok ya çok belli olmuyor hatta başka açıdan bakınca görünmüyor.yani piksel hatası değil.hani sorun çıkarmazsa uğraşmayayım

1 aydır kullanıyorum lg v30 plus bi̇r sıkıntı yok şu anda.
Şarjı süper , ekran büyüklüğü ve eli̇me oturması çok i̇yi̇. ( iphone 6plus tan geçti̇m )
Aldığım fi̇yat 2.583,36 tl gi̇tti̇gi̇di̇yordan.
Telefon i̇le i̇lgi̇li̇ sormak i̇stedi̇ği̇ni̇z ne varsa sorabi̇li̇rsi̇ni̇z.

1 aydır kullanıyorum lg v30 plus bi̇r sıkıntı yok şu anda.
Şarjı süper , ekran büyüklüğü ve eli̇me oturması çok i̇yi̇. ( iphone 6plus tan geçti̇m )
Aldığım fi̇yat 2.583,36 tl gi̇tti̇gi̇di̇yordan.
Telefon i̇le i̇lgi̇li̇ sormak i̇stedi̇ği̇ni̇z ne varsa sorabi̇li̇rsi̇ni̇z.
,
Lg servisi nasıl ?

Birkaç gün içinde LG V30 plus almayı düşünüyorum.Yalnız kafama takılan bazı sorular var.Bu cihazın Google Pixel 2XL ile aynı ekranı kullandığı söyleniliyor ve o cihazda ekran yanığı,mavi renk,hatalı renk gibi birçok şikayete rastladım.V30 plus kullanıp bu veya başka sorunlarla karşılaşan var mı ve cihazı tavsiye eder misiniz?

Sucrofe

Profesör
Birkaç gün içinde LG V30 plus almayı düşünüyorum.Yalnız kafama takılan bazı sorular var.Bu cihazın Google Pixel 2XL ile aynı ekranı kullandığı söyleniliyor ve o cihazda ekran yanığı,mavi renk,hatalı renk gibi birçok şikayete rastladım.V30 plus kullanıp bu veya başka sorunlarla karşılaşan var mı ve cihazı tavsiye eder misiniz?
Kimse size o sıkıntıların baş göstermeyeceği garantisini veremez. Telefon gayet iyi, şimdilik memnunum.

Kimse size o sıkıntıların baş göstermeyeceği garantisini veremez. Telefon gayet iyi, şimdilik memnunum.
Kimseden böyle bir sorunla karşılaşmazsın gibi bir cümle beklemiyorum hocam.En azından bu ve benzeri sorunların bu cihazda şimdilik mevcut olup olmadığını merak ettim.Cevabınız için teşekkürler.